​переваги автомобільного транспорту

7-22-2021

Завдяки високій мобільності, маневреності і рухливості автотранспорт можна швидко зосередити в потрібній кількості там, де це необхідно. Також хочемо вам порекомендувати ТЕКСТ. Автомобіль може підлаштовуватися до змінених обставин, більш гнучко плануючи маршрут:

Це допомагає вирішувати проблеми перевантажених транспортних вузлів.

[джерело]

На автомобілі можна швидко доставити вантаж від дверей відправника до дверей одержувача. Це єдиний вид транспорту, здатний з високою швидкістю перевозити товари і пасажирів без перевантажень і пересадок. Автомашини необхідні і при всіх інших видах вантажоперевезень, так як ні поїзд, ні судно, ні літак не довозять товари і пасажирів безпосередньо до місця.

[джерело ]

У порівнянні з залізничним, автодорожнє будівництво вимагає менших капіталовкладень, особливо при невеликих вантажо – і пасажиропотоках.

[ джерело ]

Запобігти затримкам при перевезеннях можна, вибравши автомобіль, вантажопідйомність якого відповідає обсягу товарів, або відправити їх в якості збірного вантажу.

[ джерело ]

Автотранспорт дозволяє сьогодні перевозити найрізноманітніші вантажі: великогабаритні, розміщені в контейнерах, насипні, наливні, швидкопсувні, горючі і навіть радіоактивні.

[ джерело ]

Відсутність монополістів і доступні ціни на вантажний автотранспорт створюють високу конкуренцію між підприємцями, що забезпечує гнучкі тарифи на автомобільні вантажоперевезення.

[джерело ]

Завдяки супутниковій навігації і нооянной зв’язку з водієм відправник і одержувач завжди можуть стежити за транспортуванням вантажу і в будь-який час впоратися про його стан і місцезнаходження.

[ джерело ]

При перевезенні автомобілем тет таких суворих вимог до оформлення та пакування вантажу, як при транспортуванні залізницею, водою або повітрям.

[джерело ]

Через ціну на бензин собівартість перевезень автотранспортом у десятки разів перевищує за цим показником транспортування залізницею або водою.

[джерело]

Випуск автомобілів неефективний через велике споживання палива, енергії та металу, які витрачаються на виготовлення машин. Про це свідчать високі показники паливоємності, енергоємності і металоємності автотранспорту

[ джерело ]

При транспортуванні вантажів існують досить високі ризики:

Це вимагає витрат на страховку, неабияк збільшує вартість вантажоперевезень і забирає час на укладення договору.

[ джерело ]

У автомобіля низька продуктивність, складова в рік приблизно 130 000-150 000 т/км.

[джерело ]

При експлуатації автотранспорту утворюється безліч шкідливих речовин, які негативно впливають на навколишнє середовище:

Для управління кожною автомашиною необхідно не менше одного водія, тому в автомобільних перевезеннях зайнято 3/4 працівників усіх видів транспорту.

[ джерело ]

Автомобіль, що має досить малу вантажопідйомність, не може перевозити вантаж дуже великої ваги. Він здатний транспортувати цілісні негабаритні і важкі вантажі, але їх вага не повинна перевищувати 20 т для стандартної фури і 44 т для автопоїзда.

[ джерело ]

Пересуванню автотранспорту дуже заважають погані погодно-кліматичні та дорожні умови: взимку – ожеледиця і снігові замети; навесні і восени – бездоріжжя, що збільшують терміни перевезення і навіть зривають доставку пасажирів і вантажів.

[джерело ]

Коментарі (0)

Коментарі (0)