Ви дорожите своїм автомобілем? Тоді купуйте йому тільки якісні автотовари – завдяки цьому ви будите завжди підтримувати свою машину у відмінному стані. Так що якщо вам, наприклад, потрібні хороші спойлери, хром-пакети або бризковики, то сміливо звертайтеся в інтернет-магазині «PrimeAuto». Тут є широкий вибір автопродукції від провідних світових виробників. Загалом, переходите на сайт http://автоаксессуары.primeauto.com.ua/ і робіть замовлення. А сьогодні ми поговоримо про один цікавий автомобільному рейтингу. Основними факторами, якими керуються люди при виборі автомобіля, є його ціна, надійність та економічність. Як правило, дешевий автомобіль є менш надійним і економічним, хоча і дорога машина не обов’язково буде еталоном. Експерти спробували з’ясувати, які ж автомобілі сьогодні є найбільш надійними і найбільш економними. Американська компанія «CarMD», основною спеціалізацією якої є діагностичне обладнання для автомобілів, провела дослідження, метою якого було визначити найбільш надійні автомобільні марки останнього десятиліття. Рейтинг базується на співвідношенні частоти появи несправностей і популярність тієї або іншої моделі автомобіля.

Лідерами рейтингу є японські автомобілебудівники. На першому місці компанія «Toyota» – автомобілі саме цієї марки на сьогодні є найбільш надійними у світі. На другому місці по надійності знаходиться компанія «Hyundai». Відзначимо, що автомобілі саме цієї марки були найпопулярнішими серед українців минулого року. Замикає трійку лідерів німецький концерн «BMW». Причому вартість ремонту баварських автомобілів буде дорожче, ніж у конкурентів, які займають перші місця рейтингу. Якщо ж говорити про надійність окремих агрегатів, зокрема двигунів, то за рейтингом бюро «Warranty Direct» у першу трійку потрапляє все та ж «Toyota», яка поступається тільки двигунів «Honda» і, як не дивно, випереджає «Mercedes». Аутсайдерами рейтингу надійності двигунів стали німецькі виробники «Audi», «BMW» та «Volkswagen». Говорячи про економічні автомобілях, то безсумнівними лідерами тут є гібриди, зокрема «Honda Insight» і «Toyota Prius». Однак дані моделі є не особливо популярними в Україні, тому ми вирішили зупинитися на моделях, які зустрічаються на наших дорогах значно частіше.

Так, найекономічнішими на сьогоднішній день є французькі близнюки: «Citroen C1» і «Peugeot 107», які витрачають всього 4,6 літра палива на 100 кілометрів. Причому ці дані стосуються змішаного циклу і цілком ймовірно, що на трасі з хорошим покриттям витрата палива цими автомобілями буде ще менше. У рейтингу найбільш економних автомобілів також потрапляють «Volkswagen Golf Plus 1.9 TDi» і «Hyundai Getz», які споживають по 5,4 і 5,5 літра на 100 кілометрів відповідно. Як не дивно, але найнадійніші в світі автомобілі «Toyota» не є найбільш економічними і вже точно не найдешевшими. Тому вибір нового автомобіля серед десятків схожих моделей є складним, а знайти компроміс за ціною, надійності і економічності важко.