Мати власне житло – мрія багатьох людей, що вже сьогодні може стати реальністю. В даний час іпотека – це дуже зручний інструмент, що дозволяє в короткі строки вирішити своє житлове питання, причому якщо раніше даний продукт був доступний небагатьом, то зараз кожна людина може підібрати іпотечну програму під себе, незалежно від віку, трудового стажу та соціального статусу. Практично в кожному банку представлена як мінімум одна іпотечна програма, а деякі банкіри, крім власних програм, пропонують кредити з соціальним ухилом при держпідтримку. Природно, що умови і вимоги до позичальників в тому чи іншому банку відрізняються, і справа не тільки в термінах і процентних ставках, але й у віці позичальника, кількості позичальників, а також наявність та розмір комісії.

Як правило, коли мова заходить про довгостроковому кредитуванні, зокрема про іпотеки, то до вибору банку підходять особливо ретельно, намагаючись не пропустити жодного нюансу, який згодом міг би бути використаний проти позичальника. Хтось вважає за краще довіритися фахівцям, благо кредитний брокер в Москві надає допомогу в отриманні не тільки юридичним, але і фізичним особам. Інші діють самостійно, спираючись на особистий досвід.

На що ж слід звертати увагу при виборі іпотечної програми:

  • перше після процентної ставки – це термін кредитування (чим він менший, тим більше щомісячна сума платежів, а це негативно відбивається на сімейному бюджеті);
  • умови погашення позики, у тому числі можливість дострокового погашення;
  • комісії за розгляд заявки, відкриття та обслуговування рахунку – слід розуміти, що наявність подібних комісій у підсумку збільшує вартість кредиту, і хоча утримання комісій сьогодні є не зовсім законним, така практика зустрічається.

Звичайно, крім цього є ряд і інших моментів, які теж не можна не помічати, включаючи і репутацію банку. Однак звичайній людині, яка не має нічого спільного з банківською справою, досить таки важко зробити правильний вибір. Та й розбираються в цьому питанні люди не завжди володіють достатньою кількістю часу, щоб уважно вивчити найкращі пропозиції. Тому допомога в отриманні кредиту в Москві і області в даному випадку є оптимальним варіантом, що дозволяє заощадити час і гроші.