Біржова діяльність без перебільшення є кращим способом заробітку для тих, хто вирішив працювати в онлайн-режимі. І цьому є просте пояснення: трейдинг доступний будь-якій людині, не потрібно багатомільйонний стартовий капітал, існує багато навчальних матеріалів з даної тематики, з’являється шанс отримувати великий прибуток на протязі тривалого періоду. Природно, що такі переваги приваблюють багатьох людей. Хтось із них планує мати додатковий прибуток, а кому-то хочеться зробити успішну кар’єру трейдера. Але відразу ж виникає питання: «яким активом найкраще торгувати?». На біржах представлений широкий асортимент фінансових інструментів, з якими можна укладати угоди: світові валюти, цінні папери, нафтові ф’ючерси, «золоті» деривативи і т. д. Для новачків експерти рекомендують звернути увагу на бінарні опціони. Їх плюс в тому, що з ними простіше працювати – треба правильно вгадати напрямок цінового тренда для тимчасового відрізка.

Але перед тим, як «вийти» на ринок бінарних опціонів, необхідно укласти договір з брокерською компанією. Вона стане хорошим помічником для трейдерів, організовуючи їм комфортні умови біржової діяльності. Для цього надається сучасна торгова платформа, актуальна аналітична інформація, технічна і фінансова підтримка. Але вибирати брокера треба дуже грамотно. Справа в тому, що в світі великих грошей завжди присутні найрізноманітніші шахраї і аферисти, мета яких – якими способами обдурити довірливих людей, які планують вкласти в трейдинг свій капітал.

В першу чергу зверніть увагу на рейтинг брокерів для новачків – тематичний сайт ratebinary.ru пропонує список кращих брокерських компаній на 2019 рік. Трейдер зможе вивчити докладні дані про кожного з них. Наприклад, дізнатися про видачу бонусів, можливість використовувати демо-рахунок, доступ до вебінару, наявність відеоуроків та аналітичних статей. Ще тут опубліковані відгуки інших людей, які користувалися послугами цих посередників. Обов’язково треба ознайомитися з ними, щоб уникнути помилок, які часто виникають у початківців біржових гравців з-за наявності знань і відсутність досвіду.

У надійного брокера неодмінно повинна бути спеціальна ліцензія, що дає право надавати послуги з надання доступу до опціонної трейдингу. Це перше, на що повинен звертати увагу трейдер, адже ліцензована компанія викликає більше довіри ніж та, яка не працює за правилами, які встановлені регулюючими організаціями (наприклад, CySEC). Другий фактор, на який треба дивитися – реклама. Рекламують себе все, але роблять це по-різному: хтось спокійно, а хтось нав’язливо. Практика показує, що занадто настирливе пропозицію своїх послуг – це поганий сигнал для трейдера. Брокер, агресивно рассылающий комерційні пропозиції, думає тільки про одному – набрати якомога більше клієнтів. Він хоче отримувати прибуток не за рахунок надання якісної допомоги, а завдяки масовому припливу початківців трейдерів, кожен з яких хоч на малу суму, але поповнить свій депозит. Такі брокерські компанії сподіваються на недобросовісну рекламу і не розвивають свій бізнес. Їх одразу видно, тому не потрібно укладати з ними договір. Краще звернутися до тих, хто отримує свій прибуток, виходячи з взаємовигідних відносин. Сумлінні брокери розуміють, що краще довгостроково працювати з невеликою кількістю клієнтів, ніж по-швидкому «здерти» грошей з новачка, оголосити його банкрутом, а потім шукати наступного довірливого людини.

Хороший брокер пропонує кращі торгові платформи. Це важливий нюанс, адже від рівня програмного забезпечення безпосередньо залежить успішність заробітку на бінарних опціонах. Брокери, які думають про свою репутацію, ніколи не порекомендують клієнтам дешеве з масою недоробок і постійними проблемами в роботі. Використовувати треба тільки кращі розробки, у яких є широкий функціонал, швидке технічна підтримка, доступ до аналітики, технічні індикатори, а також красивий інтерфейс. Трейдер повинен чітко бачити, що відбувається на екрані його комп’ютера, і мати можливість зручно укладати угоди. Якщо грамотно підійти до питання вибору брокера, то проблем в майбутньому не виникне.