Заробляти на ринку Форекс можна. Але для цього знадобиться змінити звичний ритм життя. І обрати гідну компанію, яка надає посередницькі послуги на валютному ринку. На це потрібен час, але можна скористатися порадами профі, щоб впоратися із завданням всього за кілька днів. І тоді разом із заробленими грошима колись сумнівається в своїх силах новачок отримає моральне задоволення і гордість за проявлений здоровий глузд. Той факт, що Форекс-компанія має велику кількість клієнтів, говорить на користь цього брокера. Кожен трейдер вносить свою лепту в збільшення добробуту організації, тобто грошей у такій компанії багато. І коли учасник валютних торгів запрацює певну грошову суму і захоче її витратити, то з виведенням коштів не виникне складнощів. Як визначити, скільки трейдерів зареєструвало рахунок у конкретного брокера?

Або знайти відповідний лічильник на офіційному сайті, або запитати в службі підтримки. Чим довше працює Форекс-компанія, тим вона надійніше. Якщо термін існування брокера на Форекс нараховує десятиліття, то про нього можна знайти багато інформації в мережі Інтернет. За цими даними не складно буде скласти загальне уявлення про сумлінності та надійності компанії. Крім того, це означає, що брокер добре виконує свої зобов’язання, якщо протримався довгий час. Звичайно ж, факт тривалого існування Форекс-компанії на ринку не є критичним параметром відбору, але все ж приємніше працювати там, де є досвідчена команда.

Безумовно, трейдер знайомиться з торгівельними умовами, пропонованими брокером, серед яких виділяє кілька значущих пунктів. По-перше, мінімальний депозит, що дає можливість не ризикувати великими сумами. По-друге, кредитне плече, яке збільшує кількість зароблених грошей при скромних власних вкладень. По-третє, спред. Правда, останнім часом різні Форекс-компанії озвучують приблизно однаковий відсоток. І нарешті, мінімальний торговий лот. Саме ці параметри варто вивчити.

Про виведення заробітку на початковому етапі знайомства з професією трейдера валютного ринку Форекс говорити занадто рано. Однак не зайвим буде поцікавитися у Форекс-компанії, як відбувається ця процедура. Для невеликих грошових сум зручніше користуватися електронним гаманцем WebMoney. Для виведення великий прибуток, бажано використовувати банківський переказ. Обидва варіанти мають бути в списку можливостей брокера.

Миттєва реакція служби підтримки свідчить про уважності Форекс-компанії до клієнта. На кожне питання трейдер повинен отримувати відповідь, не питаючи двічі. Чим солідніше брокер, тим оперативніше співробітники служби підтримки зв’язуються з клієнтом. Також має значення при форум сайті, на якому обговорюються теми, що стосуються валютної торгівлі на ринку Форекс. Тут можна дізнатися дуже багато, що для новачка допоможе правильно сформувати думку про самої біржі і про обраному посередника.