Сьогодні ми розглянемо економічний чинник цієї проблеми. Як показує практика, реконструкція дачних будинків, пристроїв водопостачання, каналізації, опалення, відновлення електромереж, прокладання нових доріг, встановлення огорож, обробка ділянок вимагає чималих фінансових коштів. Однак ці гроші не повинні бути більшими, ніж вартість кімнатного приміщення в найближчому місті. Інакше вся ця ідея не матиме сенсу. Враховуючи вартість квадратного метра будівництва, загальна площа такого котеджу не може перевищувати 100 м2. Оптимально – це три кімнати (вітальня – до 24 м2, спальня – до 18 м2, кабінет – до 16 м2), кухня-їдальня – до 14 м2, хол – до 8 м2, два санвузли – до 8 м2, тамбур – до 3 м2. Також потрібні такі приміщення: котельня, невелика комірчина і холодний погріб під кухнею або холом.

Другий поверх має обов’язково бути мансардним, а весь будинок невисоким. Рекомендована висота стель – не більше 2,6-2,7 м. Загальна площа вікон повинна бути мінімальною, але достатньою для комфортного і здорового инсоляционного режиму. Гараж, враховуючи обмежені розміри ділянки, доцільно влаштовувати в цоколі. А, враховуючи економічний фактор, розвиток сучасного автосервісу і наявність двох машин в сім’ї, пропонується замінити гараж декоративної критою стоянкою на два автомобіля. Вимоги до оздоблення будинку зовні і всередині не можуть бути занадто високими, а матеріали дорогими.

Оптимальними є традиційні оздоблювальні матеріали вітчизняного виробництва, хай і гіршої якості, але недорогі. Необхідно зрозуміти, що в умовах обмежених коштів краще побудувати і жити (згодом оновлюючи обробку), ніж нескінченно гнатися за примарним «євро-якістю», роками очікуючи здачі чергового довгобуду.

Ну а якщо у вас вже є своє житло, і ви робите в ньому ремонт, то вам напевно буде потрібна така послуга, як врізка замків. Замовити її дуже просто – треба лише відвідати спеціалізований сайт http://www.slomanet.ru/vrezka_zamkov.html та викликати мобільну бригаду фахівців, які якісно і недорого встановлять вам новий дверний замок. Вони несуть чергування майже у всіх районах Москви, так що оперативність гарантована.