Якщо скласти рейтинг найбільш популярних фінансових послуг, то в будь-якій країні світу перше місце напевно займе кредитування. І в цьому немає чогось дивного, адже всюди є різні категорії людей, які потребують позикових грошах. Це пенсіонери, яким регулярно потрібні дорогі ліки, студенти, які отримують платне освіту, і навіть підприємці, які прагнуть розширити свій бізнес для підвищення доходу. У загальним, грошові кошти потрібні багатьом і завжди. Але де їх взяти? До якого кредитору звернутися, щоб отримати кредит на вигідних умовах?

Сучасний кредитний ринок пропонує широкий асортимент всіляких позик. Існують ломбарди, які видають кредити під заставу цінних речей. Дуже багато мікрофінансових організацій (МФО), що пред’являють до позичальників лояльні вимоги. Проблема в тому, що МФО компенсують свої ризики високою процентною ставкою. Але якщо ви прагнете довгострокового та взаємовигідного співробітництва, то звертайтеся до банкірів. Оформити онлайн-кредит можна на www.ideabank.ua/ru/forms/i-credits («Ідея Банк»), причому на максимально прийнятних умовах. Це найкраще кредитна пропозиція в Україні. Позичальником може стати будь-який громадянин – з Києва, Львова, Одеси та інших міст.

Чому вигідно отримувати кредит в онлайн-режимі? По-перше, це дуже швидко. Немає необхідності обдзвонювати всі міські банківські установи для отримання потрібної інформації, їздити в їх філії, стояти там у чергах і довго спілкуватися з менеджерами. Сьогодні досить зайти на сайт банку та надіслати онлайн-заявку, вказавши в ній параметри потрібного позики і дані про себе. На все це буде потрібно 15-20 хвилин. По-друге, немає жорстких вимог до клієнтів. З документів просять лише паспорт та ІПН. Платоспроможність підтверджувати не потрібно, кредитна історія може бути будь, вік – від 23 до 65 років.

Третя причина – безцільовий характер кредитування. Кредитор не вимагає звітності про те, де, коли і навіщо витрачалися позикові гроші, видані їм свої клієнтам. Позичальник сам розпоряджається фінансовими коштами у повному обсязі. Його головна мета – регулярно обслуговувати свої боргові зобов’язання, щоб ніколи не було прострочень по платежах.

Ще важливо те, що при онлайн-кредитування не треба надавати ліквідну заставу і приводити поручителів, які гарантують своєчасність повернення боргів. Це зручно, так як не у всіх людей, які потребують позикових коштах, є нерухомість, транспортні засоби та інше майно, яке можна закласти при оформленні кредитного договору. Така ж ситуація з гарантами. Практика показала, що вони є лише формальністю, не впливає на можливість клієнта банку вчасно платити за кредитом. І останнє. Щоб заздалегідь визначити свої фінансові можливості з обслуговування позики, бажано розрахувати на кредитному калькуляторі майбутню схему повернення грошей. Інакше збанкрутуєте.