Якщо задатися метою відшукати людину, яка б ніколи не користувався послугами кредитних установ, то з цим можуть виникнути серйозні труднощі. Сьогодні кредитування активно використовують всі – пенсіонери, студенти, звичайні роботяги і навіть депутати. Просто у всіх свої потреби. Хтось позичає гроші, щоб дожити до зарплати, так як банально не вистачає на їжу, а хтось бере кредит для покупки третього телевізора, щоб дивитися улюблені серіали в кожній кімнаті. Як би там не було, але попит на позики високий. Питання лише в тому, куди йти. Необхідно зайняти велику суму на придбання заміського будинку? У цьому випадку дорога одна – в банк, так як без проблем позичити кілька мільйонів може тільки він. При цьому позичальникові потрібно пройти жорсткий відбір, так як банківський кредит доступний не всім, а тільки тим, хто доведе свою платоспроможність (для багатьох людей це майже нереально).

Є варіант з МФО, але тут теж є нюанс. Тут у вас не будуть вимагати різноманітні довідки, не попросять за вас поручитися шанованих людей і навіть не запитають про доходи. Єдиний мінус – висока вартість кредитів. Процентні ставки іноді перевищують середньоринковий рівень у 2-3 рази. Чи готові ви стільки платити, якщо є можливість оформляти швидкі позики під заставу золота в ломбарді? Думаю, що ні. Тому найоптимальніший варіант – співпраця з ломбардними організаціями. Тільки вони лояльно ставляться до клієнтів, не вимагаючи у них, крім документів, нічого. Головне, щоб був заставу. Що можна запропонувати? Звичайно ж, будь-які вироби з золота і срібла. Ще добре котируються вироби з цінного хутра, сучасна електроніка, брухт дорогоцінних металів, прикраси.

Безумовно, позики з ломбарду ніколи за своїм розміром не зрівняються з великими банківськими кредитами, які можуть досягати багатомільйонних сум. Але від них це і не потрібно. Їх основна мета – допомогти людям вирішити невеликі фінансові труднощі в умовах браку власних грошей. При цьому асортимент заставного майна, яке ломбардом приймається в заставу, дуже різноманітний. Тому таке кредитування доступне кожному з нас, адже у кожного знайдеться якась цінність, яку можна на час закласти. А так як ви берете позикові кошти під заставу, то обслуговування боргу недороге.

Загалом, якщо плануєте зайняти невелику суму на короткий термін і на вигідних умовах, то численні ломбарди ювелірних виробів є кращим варіантом для цього. Там працюють кваліфіковані співробітники, які швидко і професійно зроблять оцінку майна, наданого позичальником під заставу. Можете бути на 100% впевнені, що вас не обдурять – отримаєте рівно стільки, скільки належить. Як вже говорилося, при оформленні ломбардної позики платоспроможність клієнта не потребує підтвердження. Значення має лише якість і оціночна вартість виробу. Розмір суми, на яку людина може претендувати, не повинна бути нижче 50% від ціни його майна (в середньому 70%). При цьому ломбард гарантує конфіденційність застави та його повне збереження, так що нічого не бійтеся. Прийде час, і ви зможете без проблем викупити своє майно точно в строк.