В нашому суспільстві є така думка, що кредити потрібні лише малозабезпеченим людям, яким постійно не вистачає грошей для покупки їжі та ліків. Воно, звичайно ж, помилково, так як статистика показує абсолютно іншу картину ринку кредитування. Багато позикових коштів затребуване з боку тих, хто живе в достатку. Ці позичальники оформляють позики, щоб придбати автомобіль нової моделі, поліпшити житлові умови або з’їздити у відпустку на екзотичні острови. Дуже часто потрібен кредит, щоб розширити бізнес. Підприємці постійно перебувають в стані конкурентної боротьби. Виграти її можна лише в тому разі, якщо постійно розвиватися. А для цього потрібні фінанси, причому чималі.

Де найкраще зайняти грошей на підприємницьку діяльність? Реальних варіантів 2 – небудь звернутися в банк, або в мікрофінансову організації (МФО). Проблема в тому, що банкіри дуже вимогливі до позичальників (особливо до бізнесменів). Кредити видаються на жорстких умовах, які можуть виконати тільки великі підприємства (та й то не всі). А що робити малому бізнесу? Альтернатива банківським позикам – заставне кредитування від МФО. Оформити кредит під заставу нерухомості в Алмати можна в «Мить Кредит Астана». Це кредитна установа давно працює на фінансовому ринку Казахстану, співпрацюючи з приватними підприємцями на довірчих і взаємовигідних умовах.

Співпрацювати з МФО вигідно з наступних причин:

  • немає потреби в наданні великого пакета документів;
  • позикові кошти під заставу будинку/квартири видаються максимально швидко;
  • оцінка майна робиться оперативно грамотними оцінювачами, тому його вартість не буде спеціально занижена (цим «грішать» банкіри) або як-то неправильно визначена;
  • позичальник отримує грошима в середньому 60% від кінцевої ціни свого житла;
  • надається персональний менеджер, що допомагає в оформленні кредитної угоди.

Але найголовніша перевага МФО перед банками – лояльне ставлення до клієнтів.

Ще відзначимо деякі нюанси заставного кредитування в «Мить Кредит Астана». Позику можна отримати як на мінімальний термін (1 місяць), так і на тривалий період – 36 місяців. Він може бути аннуїтетним або диференційованим (впливає на графік погашення боргу). І, що важливо, кредитор дозволяє дострокове повернення кредиту. Штраф за це не передбачено.