Якщо ви вирішите провести невеликий експеримент, провівши опитування серед своїх знайомих на тему кредитування, то напевно 9 з 10 скажуть, що протягом цього року хоч раз зверталися за фінансовою допомогою в кредитні організації. Це не якийсь феномен, а реалії життя. Справа в тому, що економічна ситуація в нашій країні далеко не найкраща, тож грошові проблеми, що періодично виникають у кожної людини. Просто у всіх вони різні – комусь грошей не вистачає на придбання заміського котеджу, а хтось банально не може придбати товари першої необхідності за мінімальної зарплати, яка закінчується дуже швидко. Загалом, позики потрібні всім – і бізнесменам, і пенсіонерам, і звичайний роботяга.

Що ж робити, якщо вам потрібні позикові гроші?

Раніше за кредитами люди йшли в основному до банкірам, так як вони практично монополізували ринок кредитування. Тільки вимоги банків до позичальників дуже жорсткі, адже вони не хочуть нести збитки за неплатоспроможних клієнтів. Альтернативою є ломбарди, але там позику дають лише тим, у кого є якісь цінності для застави (ювелірні прикраси, вироби з срібла, антикваріат). Виникла ситуація, коли попит на позики високий, а кредиторів надто мало. Тому стали з’являтися мікрофінансові організації (МФО), що пропонують кожному з нас швидко отримати вигідні мікрокредити. І для цього не потрібно кудись йти з великим пакетом документації – досить зайти в Інтернет і на спеціалізованому сайті залишити онлайн-заявку, вказавши мінімальні дані про себе. На сторінці http://zaimybezotkaza.ru/zaimy-na-kartu-bez-otkaza-online/ можна оформити позики без відмови на картку будь-якого банку, причому оперативно і на вигідних умовах.

Отримувати позики на банківську карту вигідно з наступних причин:

  • грошовий переказ приходить дуже швидко;
  • немає необхідності їхати в офіс МФО, щоб отримати готівку;
  • позику можна відразу ж витрачати, роблячи онлайн-покупки або обналичив його через банкомат;
  • немає необхідності звітувати перед кредитором про кожен витрачений карбованець.

Оформити мікрокредит на сайті ZaimyBezOtkaza.ru зможе кожна людина, так як цей процес максимально простий і зрозумілий. Подати онлайн-заявку, до речі, можна в будь-який час. Тут немає перерв, вихідних і відпусток – кредитний сервіс працює цілодобово. Тому звертайтеся відразу ж (як тільки виникнуть фінансові труднощі). Це ідеальний варіант для тих, кому потрібні термінові позики. З чого ж почати? Перший крок – реєстрація (потрібен E-mail). Після цього ви потрапите в особистий кабінет, де треба вказати реквізити своєї банківської картки. Вони будуть перевірені, щоб переконатися в тому, що вона належить саме вам. Можете не хвилюватися за конфіденційність цих даних – вони захищені протоколами безпеки. Залишається лише вибрати МФО, з якою ви плануєте співпрацювати. Якщо зробити все правильно, то кошти ви отримаєте на карту банку через 15 хвилин.

В яку МФО звернутися? Тут немає якихось загальних порад, так як кожен випадок індивідуальний. Багато чого залежить від терміну, на який ви хочете оформити позику, і від його суми. Список мікрофінансових організацій на сайті ZaimyBezOtkaza.ru великий (у ньому 27 МФО). Найпопулярніші з них (ТОР-5): MoneyMan, Кредито 24, Moneza, еКапуста, Займер.

Давайте на прикладі МФО MoneyMan подивимося, що пропонується позичальникам.

Як бачите, «старі» клієнти кредитуються на більш лояльних умовах. Вони можуть отримати позику побільше (до 30 тисяч), при цьому процентна ставка (щоденна) буде трохи нижче.

Вимоги до позичальників теж цілком демократичні, так що якщо ви їм відповідаєте на 100%, то подавайте онлайн-заявку на отримання мікрокредиту. Відмова практично виключений.