Перемогти в конкурентній боротьбі і досягти успіху в бізнесі можна різними способами. Наприклад, одні підприємці роблять ставку на професіоналізм співробітників, інші – на високу якість надаваних послуг, а треті вважають, що ніяк не обійтися без грамотного керівника, який повинен правильно оптимізувати діяльність підприємства і вивести його на рентабельний рівень роботи. Загалом, можна використовувати різні підходи, але не потрібно забувати, що за вікном все-таки 21 століття. Будь-яка компанія, будь то міні-цех з виробництва ковбаси або великий НПЗ, просто зобов’язана використовувати інноваційні методи для поліпшення своїх фінансово-господарських показників. Сьогодні вже недостатньо просто вивести на ринок якийсь товар і чекати, коли його хтось купить. В додаток до цього потрібно створити впізнаваний бренд, запустити креативну рекламу по його просуванню, влаштовувати регулярні маркетингові заходи з популяризації продукції і, звичайно ж, сформувати канали для ефективної комунікації з клієнтами і партнерами.

В епоху швидкого розповсюдження інформації без допомоги Інтернету не обійтися. Займатися бізнесом по-старому з офісу – це добровільно віддавати свої гроші конкурентам. Зараз покупців необхідно активно шукати, а знайшовши їх – вести з ними постійний діалог, дізнаючись їх потреби і переваги. Для цих цілей ідеально підійде корпоративний сайт. І не треба думати, що це чергова модна «фішка», яка має бути у будь-якого бізнесмена. Він є відмінним інструментом для того, щоб донести повний обсяг необхідної інформації про підприємство до його клієнтів і партнерів.

Сучасний корпоративний сайт виконує наступні функції:

  • підтримка іміджу успішної підприємства та просування бренда;
  • швидкий інформаційний доступ до даних про асортимент товару, ціни, знижки;
  • зворотній зв’язок з людьми, які зацікавлені у взаємовигідному співробітництві;
  • регулярна публікація новин, які розповідають про якісь подіях і досягненнях;
  • розширення клієнтської бази, підвищення рівня продажів і в результаті – зростання прибутку;
  • розміщення рекламної інформації, акційних та комерційних пропозицій.

Замовити його дуже легко – треба перейти на сайт веб-студії Webstripe, яка з 2012 року успішно розробляє найрізноманітніші інтернет-проекти будь-якого рівня складності. Тут працюють справжні професіонали у сфері IT-технологій, дизайну, юзабіліті, SEO, тому можна бути впевненим на 100%, що вони зроблять ідеальний корпоративний сайт, який буде корисний і самому підприємству, і відвідують його людям. Для цього проводиться ретельне дослідження бізнесу, оцінюється цільова аудиторія, створюється функціонал.

Всі етапи розробки, починаючи від обговорення базової концепції і закінчуючи налаштування CMS, знаходяться під жорстким контролем грамотного продукт-менеджера з великим досвідом роботи. У результаті підприємець отримує корпоративний сайт з якісним кодом, адаптивної версткою, красивим дизайном та зручними функціональними можливостями. Після цього підписується акт про виконання завдання і відбувається оплата. Якщо говорити про вартість, то вона залежить від багатьох параметрів, які обговорюються заздалегідь.

Створення корпоративного сайту – це лише перший крок. Ще його треба просувати в Інтернеті, адже щоб було відвідування, люди повинні якось дізнатися про нього. Для цих цілей використовуються різні SEO-методики, що дозволяють зайняти високі позиції у видачі пошукових систем. Фахівці веб-студії Webstripe мають позитивний досвід такої діяльності, тому можете сміливо укладати з ними договір і спостерігати, як відбувається зростання кількості візитів.