«Національне Рейтингове Агентство» присвоїло проекту DEPOSITPROM високий рейтинг надійності АА+. Так як компанія досить «молода», то це перше присвоєння їй рейтингу надійності за підсумками рейтингових дій за 2017-2018 рік. Варто відзначити, що рейтинг АА+ для настільки нової організації – явище дуже рідкісне, якщо не сказати екстраординарне. Найчастіше компанії стартують з рейтингу А (висока ступінь надійності) або рейтингу ВВВ (достатній ступінь надійності). Крім того, прогноз подальшого розвитку – стабільний. Для довідки: DEPOSITPROM (детальніше про проект) почав працювати тільки в 2016 році. Він заснований досить відомим фахівцем з інвестиційної діяльності Артуром Голдомаровым. Основним напрямком діяльності є інвестування та управління інвестиційними фондами. До того ж виявляються якісні послуги фінансового консультування.

Присвоєння такого високого рейтингу надійності такій молодій команді пояснюється бездоганною роботою DEPOSITPROM на інвестиційному ринку з моменту заснування проекту, і наявністю досвідченою командою професіоналів. Ще відзначимо високу прозорість компанії. Досягнення такого максимального успіху стало можливим в тому числі і завдяки тому, що проект DEPOSITPROM продемонстрував за останній рік просто відмінні фінансові показники: обсяги інвестування зросли вдвічі і компанія отримала позитивний фінансовий результат. «Ми високо цінуємо визнання надійності нашої компанії. Хотілося б особливо відзначити внесок всієї нашої команди в досягнення таких хороших показників. У наступному році ми націлені не тільки закріпити, а й поліпшити досягнутий результат», – прокоментував Артур Голдомаров новину про присудження його компанії рейтингу НРА.

Якщо проект Артура Голдомарова (goldomarov.com) продовжить свою діяльність в тому ж дусі, в наступному році цілком можливо ми будемо свідками безпрецедентної ситуації, коли компанія на третьому році існування отримує рейтинг ААА. Поки рано робити прогноз, але експерти нашої редакції вважають, що навіть при уповільненні розвитку проекту DEPOSITPROM рейтинг компанії буде підвищено в наступному році. Це пов’язано з тим, що «Національне Рейтингове Агентство» занизило рейтинг з-за надмірної молодості компанії.