Ще двадцять років тому ніхто і уявити не міг, що з’явиться такий інтернет-аукціон, на якому можна продавати свої старі, але цінні для потенційного покупця речі. І такий аукціон виникла в 1995, а назва йому eBay. Всього за кілька десятків років eBay захопив уми мільйонів людей по всьому світу, і в два кліка вирішив проблему: як продати колишні у вживанні (і не тільки) речі зі свого гардеробу, зі складу або з квартири.

Шлях до успіху

Ця компанія нічого не приховує. Всі звіти про доходи знаходяться у вільному доступі в Інтернеті. Можна легко простежити, що, починаючи з 2011 року, була помічена тенденція зростання компанії, а потім (у 2014 році) спостерігався невеликий спад, пов’язаний з переведенням значної частини офшорних рахунків в юрисдикцію Америки. Головним плюсом eBay можна вважати глобальне розповсюдження по всьому світу. Виручка в США становить 48%. Отже, більше половини грошових коштів eBay заробляє в сотнях країн по всьому континенту. Склавши всю отриману інформацію, можна зробити дивовижний висновок – потенціал зростання акцій eBay (EBAY) на фондовій біржі просто неймовірно великий.

За оцінкою більшості досвідчених брокерів, прибуток та розвиток eBay поступається таким компаніям як Alibaba, Apple, але всі вони погоджуються, що цей аукціон тільки почав робити свої маленькі кроки у великій грі і підкорювати біржові майданчики своїми злетами. Кожен трейдер знає, що успішна операція на 80% залежить від правильного прогнозу, і тільки на 20% від імпульсивності стрибка курсу акцій в дану секунду. Акції торгуються на нью-йоркській біржі NASDAQ. Фундаментальний аналіз враховує ринкові, галузеві, економічні умови, щоб можна було визначити, чи правильно оцінюються акції та їх потенціал зростання. Тільки відстежуючи новини і тримаючи руку на пульсі можна бути з доходом на ринку цінних паперів.

Переваги компанії eBay

Плюсів у цієї компанії чимало:

  • стабільна прибутковість власного капіталу;
  • регулярне проведення потужних рекламних кампаній;
  • операційна маржа значно вище, ніж у конкурентів;
  • чиста виручка компанії з кожним роком зростає на стабільні 60%;
  • створення єдиної екосистеми, не вдаючись до допомоги сторонніх сайтів;
  • ключові мультиплікатори потенціалу зростання акцій становлять приблизно 40%.

Загалом, eBay – зерно, яке прагне стати справжнім сяючим колоском на ринкових майданчиках, а виходить, кожна людина може стати частиною цього дозрівання і отримати прибуток. А кожне ефективне покращення eBay буде позитивно позначатися на брокерів і трейдерів.