Вибираючи котел для опалення приватного будинку, в першу чергу слід звертати увагу не на його дизайн і ціну. Головне – це потужність агрегату, яка залежить від площі будинку, клімату, теплоізоляції приміщення, а також паливо, найбільш підходяще для місцевості, в якій ви проживаєте. Вважається, що оптимальний варіант – це газова конструкція, така, наприклад, як котел Kiturami з http://www.goodgarden.ru/category_264.html відрізняється високою продуктивністю, надійністю і прийнятною ціною.

Ефективність та економічність

Агрегати для опалення приватного будинку використовують зріджений природний газ.

Існує дві модифікації котлів:

  • Автономні. Вони працюють незалежно від інших енергоресурсів. При установці такого агрегату не знадобиться дизельний електрогенератор на випадок, якщо відключать світло.
  • Енергозалежні. Це більш складна техніка, що включає циркуляційний насос, термостат, пульт управління, детектор чадного газу, систему аварійного відключення. Коли в будинку немає електрики, то такий котел перестає працювати. Тому, якщо ви вирішили придбати подібну опалювальну конструкцію для свого житла, обов’язково подбайте про те, щоб у вас був надійний джерело альтернативного харчування, завдяки якому система не замерзне взимку при відключенні електроенергії.

Сучасні газові котли мають ряд переваг: це один з найбільш економічних видів опалення, вони прості в експлуатації, надійні. До недоліків можна віднести досить високу ціну. Крім того, при неправильному монтажі і експлуатації може виникнути витік газу. Тому потрібна установка гарної системи вентиляції. Якщо ваш заміський будинок знаходиться в газифікованою місцевості, вибір такого котла буде оптимальним, так як він дозволяє опалювати споруди, що мають велику площу.