Про реальні обставини заробітку в Інтернеті сьогодні розповідають тисячі блогерів, однак їхні рецепти успіху чомусь працюють далеко не завжди. Кожен, хто прагне перетворити використання віртуальної мережі в основний дохід, повинен розуміти, що шлях до фінансової незалежності він повинен прокладати самостійно. Навіть у російському сегменті Інтернету представлена маса можливостей, які дозволять заробити на найпростіші речі, так і сколотити капітал.

Найпростіший спосіб розжитися певною сумою грошей в Інтернеті полягає у використанні букс. Це онлайн-системи, які пропонують користувачам невелику винагороду за виконання нескладних дій. Виконавець отримує гроші за перегляд рекламних роликів, за реєстрацію нових користувачів, за скачування програмного забезпечення, за читання листів електронної пошти та виконання ряду нескладних дій.

Оплата в системах буксів мізерна – близько двох, максимум десяти рублів за виконання кожного завдання. При цьому користувач в жодному разі не обмежується системою в кількості взятих на виконання робіт. Приловчившись можна заробляти непогані суми. Але серйозно розглядати системи буксів в якості основного джерела доходу не можна. Це відмінна можливість підробити у вільний час для школярів і студентів. Крім того, у зв’язку з популярністю буксів число сайтів, що пропонують виконати нескладні завдання за винагороду, збільшилася в рази. З’явилися сайти шахраї, які, заробивши на рекламодавцях, залишають своїх виконавців без обіцяних комісійних. Тому звертаючись до буксує, уважно вивчайте їх репутацію і лише після цього працюйте.

Ще один порівняно легкий спосіб заробітку в мережі – постинг на тематичних форумах. За розміщення в повідомленнях посилань і рекламної інформації платять небагато, але на ці дії і йде всього лише пара-трійка хвилин. А ось осмислені коментарі користувачів, у яких міститься відсилання до рекламованого товару чи послуги, оплачуються на гідному рівні. Розцінки за це можна порівняти з доходом копірайтерів.

До речі, райтери – ще одна каста інтернет-користувачів, які використовують віртуальний світ для заробітку. Їх розцінки різняться, причому разюче. Мінімальна оплата праці стартує від пари рублів за тисячу символів. Верхня межа обчислюється сотнями рублів.