З кожним роком кількість фінансових інструментів, з допомогою яких трейдери та інвестори можуть заробляти, збільшується і стає більш різноманітним. Спочатку для біржової торгівлі активно використовувалися цінні папери і валюти економічно-розвинених країн. Потім стали популярні деривативи – наприклад, ф’ючерси та бінарні опціони. Але прогрес не стоїть на місці, тому завдяки йому з’явилися кріптовалюти. При цьому їх популяризація на ринку капіталу не була миттєвою. Наприклад, найзнаменитіша криптовалюта – биткоин – з’явилася в далекому 2008 році, а використовувати її в трейдингу стали нещодавно. Що ж для цього потрібно? Всього лише виконання двох умов, необхідних для біржового активу – наявність волатильності і ліквідності. Справа в тому, що інвесторам без різниці, як називається фінансові інструмент і що він собою представляє. Головне, щоб його ціна була піддана коливанням і його завжди можна було продати (в будь-якій кількості).

Загалом, трейдинг криптовалютами – це сучасний тренд на глобальному ринку фінансів. І його головний плюс в тому, що заробляти таким способом можуть навіть ті люди, які далекі від біржової торгівлі. Маючи стартовий капітал, ви можете його віддати в довірче управління. Така схема, до речі, використовується на Forex, де можна зробити інвестиції в ПАММ-рахунки. Її принцип роботи простий – професійний трейдер акумулює гроші інвесторів на своєму депозиті, торгує на біржі та отримує дохід, який в кінці місяця розподіляється між усіма учасниками ПАММ-рахунки. Це вигідно й керівникові, який отримує комісійну винагороду, і інвесторам, які б самі не змогли заробити через відсутність навичок. Точно за таким алгоритмом діють компанії, що спеціалізуються на криптовалютах. Раджу вам почитати про FCT ACADEMY огляд, щоб зрозуміти, як можна з вигодою для себе зробити інвестиційне вкладення в блокчейн-технології. Ваші інвестиції будуть надійно захищені, так як тут використовується хороша диверсифікація ризиків. Фінансові кошти розподіляються за такою схемою: 50% – трейдинг, 30% – ICO, 20% – венчурні капіталовкладення. Такий підхід гарантує, що підсумкова прибуток буде стабільною і максимально високою. Інвестором стати легко – необхідно лише мати биткоин (мінімальний депозит 0,01 BTC). Термін вкладу – 365 днів, щомісячна прибутковість 15-30%, висновок заробітку – 2 рази на місяць (1 та 15 числа).

Ну а якщо ви вважаєте, що маєте хороший рівень знань, щоб особисто займатися трейдингом, то можете самостійно зареєструватися на спеціалізованій біржі і почати торгувати найрізноманітнішими криптовалютами. На сьогоднішній день їх дуже багато, так що ви без праці підберете саме ті, які вам цікаві. Тут головне не помилитися, тому рекомендую почати з найпопулярніших криптовалют (Bitcoin, Ethereum, Ripple, IOTA, Litecoin). У них висока капіталізація, вони ліквідні і волатильні, тому і є кращими біржовими активами. Вже не один трейдер збагатився з їх допомогою за останні роки. Трейдинг криптовалютами нічим не відрізняється від торгівлі акціями або доларом, а значить, трейдерам з досвідом роботи не потрібно перенавчатися. Принцип заробітку простий – купуй на низах, продавай – на зльоті (або навпаки). При цьому можна використовувати стандартні технічні індикатори, пророкує майбутній тренд, і навіть основи фундаментального аналізу, адже ціна криптовалют залежить від новин, пов’язаних з ними. І, звичайно ж, застосовуйте торгових роботів, які аналізують ринок і укладають угоди.