Компанія ITinvest була створена в 2000 році, а вже через рік її фахівці розробили першу версію унікальної торгової платформи SmartTrade, після чого була розпочата робота над системою It-trade. У 2006 році брокер ITinvest зумів отримати доступ до фондових бірж NYSE і NASDAQ. Починаючи з 2016 року, ITinvest надає тільки брокерські послуги і отримує дохід лише від комісій з операцій своїх клієнтів. В даний час брокер пропонує всім своїм трейдерам повний доступ до таких торговельних майданчиків: Санкт-Петербурзька біржа; Московська біржа; London Stock Exchange; CME Group.

Пропоновані компанією послуги орієнтовані на різні рівні підготовки трейдерів. Так, початківцям трейдерам надається можливість відкрити тестовий рахунок на різних ринках Московської біржі. А вести торгівлю на демонстраційному рахунку вони можуть за допомогою системи MatriXTM. Новачки можуть зайнятися вивченням основ біржового трейдингу в ході вебінарів, онлайн-програм та семінарів, які проводяться регулярно брокером. Відразу ж після завершення процедури реєстрації всі клієнти брокерської компанії отримують доступ до чату «Лисиця», де в реальному часі професійними трейдерами ведеться обговорення найбільш важливих і цікавих новин по всім фінансовим ринкам. Трейдерам, які відкрили рахунок, депозит якого перевищує 10 млн. рублів, ITinvest надає особистого консультанта, який допомагає в управлінні таким капіталом. У разі якщо у клієнта ITinvest немає можливості або часу торгувати, брокер пропонує скористатися вже готовими инвестрешениями, які у великому асортименті запропоновані на сайті компанії.

Серед додаткових послуг брокера можна виділити:

  • розділ «Аналітика», де публікуються актуальні аналітичні огляди і розміщуються свіжі відеоролики з експертними думками про різних сферах економіки;
  • SMS-алерти – послуга, завдяки якій трейдери отримують на свій мобільний телефон повідомлення про важливі події на фінансових ринках або ж про особовому рахунку;
  • тарифні плани та комісії (вони залежать від типу ринку, де буде торгувати клієнт).

ITinvest підходить для трейдингу на валютному ринку не тільки початківцям, але й професіоналам. Брокер ITinvest пропонує різні торгівельні умови, які залежать тільки від виду рахунку або ж тарифного плану. Ще можна ознайомитися з дилінговим центром FxNet.