Успіх бізнесу залежить від багатьох факторів, але якщо розставити пріоритети, то в першу чергу треба зосередитися на рекламі та маркетингу. Підприємець може виробляти унікальну продукцію, а в підсумку збанкрутувати з-за того, що люди банально про неї не дізнаються. Тому потрібно активно рекламувати себе. Для цього використовуються різні способи: хтось знімає відеоролики, щоб транслювати їх на телебаченні, хтось дає оголошення в газети, а є і ті, кому вигідніше білборди розвішувати у своєму місті. Вибір залежить від цілей маркетингових заходів, адже одне підприємство хоче підвищити впізнаваність бренду, а друге – запросити покупців на розпродаж своїх товарів. А в тому разі, коли необхідно залучити нових клієнтів, бажано використовувати рекламні листівки.

Вони мають багато переваг, завдяки чому їх широко використовують представники різних видів бізнесу. Замовити друк рекламних листівок в Києві можна на сторінці компанії «Перший супермаркет поліграфії», яка давно надає такі послуги і має репутацію надійного партнера. Тут пропонують широкий асортимент такої друкованої продукції: формат А4-А5, єврофлаєр, з золотим або срібним тисненням, з висічкою під ручку дверей, з текстом на кальці. Клієнт сам вибирає матеріал виробу, його розмір, колірне рішення і загальна кількість. Від цих характеристик залежить вартість замовлення. Є можливість надати власний макет, але якщо він відсутній, то його швидко створять професійні дизайнери. Вони врахують будь-які побажання замовника, починаючи від підбору необхідної картинки і закінчуючи зручно читається розміром шрифту.

Заявка оформлюється максимально легко – на сайті super-print.com.ua всього лише треба заповнити спеціальну форму, вказавши свої контактні дані, ім’я, прізвище, назву підприємства, а також при необхідності описавши побажання або технічні параметри, за якими рекламні листівки будуть надруковані. Ці дані важливі, щоб менеджер зміг порахувати підсумкову вартість і проконсультувати клієнта, грамотно відповівши на його питання. Терміни виготовлення дуже швидкі – 2-4 дні при стандартному замовленні, 1 день при терміновому. Доставка можлива по всій території України. Для цього використовуються транспортні послуги кращих перевізників країни. Якщо говорити про форму оплати, то і тут все просто. Є 2 зручних способи: гроші можна перерахувати на розрахунковий рахунок або на карту Приватбанку.

Обов’язково треба сказати про 3 головні переваги рекламних листівок. По-перше, це відносно недорогий вид реклами, особливо якщо порівнювати з великими витратами на потрапляння в телевізор. Тому його можуть дозволити собі не тільки великі корпорації, але і малі фірми з мінімальним доходом. По-друге, вони дуже ефективні, адже з їх допомогою можна розповісти про свій товар/послугу величезній кількості потенційних клієнтів. Дешевизна рекламних листівок дозволяє друкувати їх великим тиражем, завдяки чому збільшується охоплення населення в місцях роздачі. І людина, яка взяла в руки барвистий єврофлаєр з вигідним комерційним пропозицією, напевно їм скористається. По-третє, це найшвидший спосіб донести до людей інформацію про свій бізнес. Не кожен зможе прочитати оголошення в ЗМІ або клікнути на контекстну рекламу в Інтернеті. А отримавши рекламну листівку особисто в руки, він напевно детально вивчить те, що там написано.