Феодосія – це чудовий кримський місто, в якому практично на кожному кроці розташовані історичні, архітектурні та природні пам’ятки. Тут можна повноцінно відпочити, помилуватися пісочними пляжами, ласкавим сонцем. Літній відпочинок у Феодосії 2018 буде дійсно незабутнім. Головне – до його планування потрібно підійти відповідально.

Важливі моменти

Існує величезна кількість цікавих місць, які обов’язково варто відвідати у Феодосії. Серед них можна виділити наступні.

Генуезька фортеця. Споруда розташована на березі затоки. Воно було зведено в 14 столітті, а на сьогоднішній день знаходиться під охороною влади. З цього місця відкриваються прекрасні види на Чорне море і місцеві мальовничі околиці. Дана фортеця практично зруйнована, але це не робить її менш популярною серед туристів.

Арка «Золоті ворота». Ця природна пам’ятка розташована в дивовижному місці. Акваторія Чорного моря і сплячий вулкан Кара-Даг роблять її дуже загадковою. Давнє населення Феодосії вважало, що поряд з нею є ворота в пекло.

Церква Святої Катерини. Вона одна з небагатьох, хто був повністю побудований на пожертвування прихожан. Основою конструкції є рівносторонній хрест. У храмі налічується п’ять куполів, прикрашені позолоченими зірками. Це дуже красиво.

Картинна галерея. Вона розташована відразу в двох корпусах. В першому зберігаються картини великого Айвазовського, у другому – не менш красиві роботи інших художників.

У Феодосії є й інші місця, які потрібно відвідати. Серед них варто виділити пам’ятник Афанасію Нікітіну, фонтан Доброму генію, грот Пушкіна. Вивчити це місто в рамках одного дня ще нікому не вдавалося, тому постарайтеся виділити декілька днів на екскурсії.