Багато фінансові експерти стверджують, що кредитними послугами користуються в основному малозабезпечені люди. Частка правди в такому твердженні, звичайно ж, є – серед позичальників можна часто зустріти пенсіонерів, яким не вистачає грошей на ліки, або простих роботяг, які живуть на мінімальну зарплату. Але в останні роки кредитуванням зацікавилися і громадяни, які жили раніше цілком благополучно. Нестабільна економічна ситуація, падіння курсу національної валюти, проблеми з банківським сектором, криза на глобальному ринку капіталу – все це стало причиною того, що навіть заможні люди почали відчувати фінансові труднощі. Тому зараз кредити оформляють все – чиновники, бізнесмени, студенти, бюджетники. Знайти кредитора легко, так як позикові гроші видають ломбарди, банки, МФО, кредитні спілки. Питання в тому, де взяти кредит без довідок та поручителів?

Отримати позику в банку без довідок та поручителів просто – ось тут опублікована детальна та актуальна інформація по даній тематиці. Треба лише уточнити деякі нюанси. По-перше, все це можна зробити через Інтернет – то є в онлайн-режимі зі своєї квартири або офісу. Немає потреби подорожувати по всьому місту, щоб відшукати банківську організацію з прийнятними умовами кредитування. На сайті naydikredit.ru вже підготовлений список надійних банків з хорошою репутацією, з якого позичальники зможуть вибрати найкращий варіант. По-друге, для оформлення позик знадобиться тільки паспорт. Інша документація, що підтверджує платоспроможність людини, не потрібна. Не вивчається кредитна історія. Це дуже зручно для тих, хто відчуває проблеми з отриманням 2-ПДФО або працює на себе (так звані «самозайняті» – фрілансери, репетитори, копірайтери, фотографи). Сам процес кредитування простий – треба залишити заявку і дочекатися її схвалення.

На що може розраховувати позичальник, який вирішив взяти кредит без довідок та поручителів? Розглянемо на прикладі банку «Home Credit». Його клієнти можуть легко отримати до 500 тисяч. При цьому процентна ставка стартує від 12,5%, але для кожного позичальника встановлюється індивідуальна вартість кредиту (вона визначається кредитним відділом). Позикові фінанси видаються терміном до 5 років, що вигідно, так як інші банкіри обмежуються трьома роками. Є вікові обмеження – кредитуються люди віком від 22 до 70 років. Не всім це підійде, але якщо людина повністю відповідає банківським вимогам, то у нього дуже великий шанс отримати грошові кошти, так як в «Home Credit» 90% заявок схвалюється.

Таким чином, отримати позику в банку без довідок та поручителів може будь-який громадянин. На naydikredit.ru позичальникам доступний широкий асортимент банківських організацій, які лояльно ставляться до своїх клієнтів і не намагаються на них наживатися. Але краще заздалегідь прорахувати свої фінансові можливості, щоб потім спокійно обслуговувати борги і не боятися, що у будь-який момент відбудеться неприємна зустріч з колекторами. Удачі!