СРО – саморегулівна організація, яка контролює діяльність бізнесу в некомерційній формі. Ряди подібних організацій поповнюють фірми, що займаються будівництвом, проектною документацією, інженерними дослідженнями та іншими видами діяльності. Купити фірму з СРО – ідеальний варіант для швидкого старту бізнесу у вищезгаданих сферах (за посиланням детальний порядок та умови надання послуги – офіційний сайт юридичної компанії-партнера). Готова компанія з допуском СРО – це юридична організація, що пройшла всі етапи реєстрації і має повний перелік документів, які дозволяють новому власнику розпочати підприємницьку діяльність відразу ж після покупки.

Переваги готових фірм з СРО

Вступ до СРО вимагає певної кількості часу, грошових вкладень та збору необхідної документації. Тому багато підприємці купують готову фірму з допуском СРО. Крім цього, у подібної операції є ще ряд важливих плюсів:

  • висококваліфікований персонал;

Зарахування фірми в ряди СРО має на увазі, що в її штаті має бути достатня кількість професіоналів високого рівня зі спеціалізованою освітою.

  • негайний початок роботи;

При продажу готових фірм з СРО новому засновнику надається повний пакет документів, завдяки якому можна негайно починати роботу.

Недоліки готових фірм з СРО

До основних недоліків можна віднести лише організаційні моменти, а саме:

  • для переоформлення всієї необхідної документації найчастіше витрачається стільки ж часу, скільки і на створення нової фірми, що не дуже-то і зручно;
  • наявний допуск СРО може не включати дозволу на необхідний вид робіт;
  • велика кількість шахраїв змушує звертатися в спеціалізовані організації з продажу фірм з СРО, що тягне за собою додаткові витрати;
  • необхідність вивчення кредитної історії та аналіз репутації придбаної фірми;
  • ризик купівлі фірми з боргами або неоплачених внеском в компенсаційний фонд.

Висновок

Найчастіше фірми з СРО купуються в будівельній сфері. Покупцеві слід вдатися до послуг організацій-посередників, які перевірять бухгалтерський облік та податкові звітності, проведуть інвентаризацію підприємства і простежать за дотриманням всіх законів в процесі продажу. Купити фірму з СРО або створити нову і самостійно пройти реєстрацію – вирішувати власнику, але в будь-якому випадку потрібна допомога фахівців.