Інноваційна криптовалютная система Ripple (Риппл) займає одну з перших позицій у всіх топах платіжних платформ за рівнем капіталізації. Придбання даної електронної валюти в майбутньому може стати відмінним способом вкладення вільного капіталу. Головне в тому, щоб конверсионную операцію з придбання цього активу провести з максимальною вигодою для себе.

Який обмінний сервіс допоможе купити криптовалюту Ripple картою Тінькофф за вдалою котируванні?

Для купівлі необхідної суми кріптовалюти Риппл користувачеві знадобиться карта банку ТКС і досить великий запас вільного часу, щоб провести пошук обмінника електронних грошей з найвигіднішими котируваннями та умовами трансферів для грошових переказів. Це пояснюється тим, що конверсійних сервісів в глобальній павутині представлена велика кількість. Кожен з конвертерів володіє своїми особливостями і встановленим регламентом роботи, але у них є спільна риса – плаваючий курс обміну, який може змінюватися дуже часто. Крім того, не кожен оператор по обміну має достатній криптовалютный запас або готовий запропонувати виконання трансферу в напрямку: Риппл – ТКС Банк. Найбільш часто зустрічається алгоритм дій по пошуку вигідного конверсійного сервісу виглядає таким чином: власник віртуального гаманця через будь-який інтернет-пошуковик знаходить пункт обміну web-грошей для здійснення угоди. На перегляд досить великої кількості сайтів буде потрібно маса часу, адже власника е-гаманця цікавить найвигідніша котирування і оптимальний комісійний збір. У результаті для проведення тільки однієї угоди, спрямованої на купівлю валюти Риппл картою Тінькофф, потрібно хвилин 30.

Існує і більш швидкий спосіб проведення фінансових операцій з цифровими активами – це аналізатор або моніторинг обмінників криптовалют bestchange. Такий варіант покупки коштів Ripple рублями з карти Тінькофф самий оптимальний, так як з його допомогою можливо дійсно за кращою курсової розцінці здійснити дану торговельну угоду.

Портал моніторингу обмінників вивчає інформацію з безлічі сайтів-сервісів по конвертації електронних грошей, структурує їх і виводить в простій для сприйняття людей формат. Щоб швидко знайти вдалу котирування і купити Ripple (XRP) картою Тінькофф, зайдіть на сайт агрегатора обмінників https://www.bestchange.ru/tinkoff-to-ripple.html. Далі ресурс надасть вам доступ до лістингу з повним оглядом основних даних за всіма пунктами обміну. Вам буде запропонована рейтингова таблиця, де всі обмінники вказані в порядку зниження вигідності курсової розцінки. З лістингу для успішної покупки Риппл коштами з картки банку Тінькофф слід вибрати оператора по обміну з найвигіднішою котируванням (тут він займає першу позицію). Така процедура не забере багато часу, а результат перевершить всі ваші очікування швидкості підбору найкращої курсової ціни на поточний момент.

Особливості використання моніторингу обмінників електронних грошей

Потрапляючи на сайт аналізатора конвертерів, щоб здійснити трансфер коштів з банківської карти Тінькофф на рахунок кріптовалюти Риппл або виконати конвертацію будь-якої іншої валютної пари, користувачеві необхідно в виведеної таблиці моніторингу, яка складається з двох колонок, відзначити криптовалюту, яку він планує сконвертувати. Тут зліва під найменуванням «Віддаєте» відмітьте Тінькофф або іншу платіжну систему, з якої ви збираєтеся робити висновок своїх активів. В іншій колонці з назвою «Отримуєте» вкажіть криптовалюту Риппл або якусь іншу, яку плануєте купувати.

Вказавши валютне направлення на порталі аналізатора, ви відразу побачите список безпечних і якісних сайтів по обміну віртуальної готівки, які в даний момент готові провести необхідний вам трансфер. Залишається тільки вибрати найбільш вигідний обмінний сервіс, а потім клацнути по ньому. Відбудеться автоматичний перехід на обмінник, що дозволяє швидко приступити до здійснення конверсійної операції за вигідною котируванні.