Все більша кількість наших співгромадян відкривають банківські вклади. Причин для відкриття може бути безліч, але в цілому це або бажання накопичити на велику покупку або розмістити вільні кошти з метою їх збереження та отримання доходу. На сьогоднішній день, коли вклади до 700000 рублів застраховані, і вкладник отримає вкладені кошти навіть у разі банкрутства банку, відкривається можливість безпечного вкладення невеликих сум.

Тому збирати гроші вдома стає все менш і менш актуальним. Та й наявність спокуси розтринькати відкладене під приводом необхідності говорить не на користь зберігання засобів будинку. Якщо говорити про частини населення, для якого головною метою вкладення грошей в банк є збереження накопичень, то банківський вклад є безпечним способом зберегти і примножити свої фінанси. Так і розуміння того, що гроші повинні приносити прибуток, говорить про необхідність інвестицій. Яка б не була мета відкриття вкладу, всім вкладникам хочеться отримати найбільшу прибуток від вкладень, а в разі депозиту, забезпечити її може не що інше, як максимальні ставки за вкладами.

Чим більший банк, тим меншу відсоткову ставку він пропонує. Невеликі банки проводять маркетингові акції і дарують подарунки для залучення нових вкладників, однак, вкладати велику суму в такий банк досить ризиковано, у зв’язку з максимальною сумою страхування за вкладом про яку вже йшлося вище. А ось для вкладення невеликих грошових сум це може бути цілком прийнятно. На превеликий жаль, більшість вітчизняних банків пропонують максимальні відсоткові ставки за вкладами на тривалі терміни і великі суми. В додаток до цього можливі обмеження на поповнення вкладу, що для цілей нагромадження може бути зовсім незручно. На сьогоднішній момент важко буде знайти внесок з величиною процентної ставки більше 11%, а у випадку дострокового розірвання договору за вкладом, прибуток від такого вкладення буде близька до нульової позначки. Яким би банк не був, найбільшим з ТОП-100 або невеликим, пропонована процентна ставка за вкладом перевищить рівень інфляції лише на 1-2 %, а назвати такі відсотки прибутком можна насилу.

Які ще способи накопичень існують?

Покупка частки в бізнесі або відкриття власної справи пов’язані з ризиками і вимагають наявність часу, сил, знань. Купівля акцій компаній також пов’язана з ризиками – непрофесіоналові вгадати будуть акції компанії дорожчати або дешевшати неможливо, а діяти навмання в подібній ситуації буде дуже нерозумно. Зараз модним стає участь у валютних торгах, однак і для такого способу заробити і примножити особисті фінанси ризиків вистачає, та й знань потрібно дуже багато. Купівля нерухомості в якості вкладення коштів виправдана, як правило, для споруджуваних об’єктів, що, враховуючи кількість недобудованих будинків і ошуканих пайовиків, підприємство не з безпечних інвестицій.

Так, як же надійно вкласти кошти з мінімальними ризиками, не володіючи якими-небудь спеціальними знаннями? Довірче управління капіталом стає все більш популярним способом вкладення коштів. Один з інвестиційних продуктів, пропонованих компанією «Столична фінансова корпорація», вклад «Столичний» з гарантованою процентною ставкою 17,5%, що набагато вище максимальних процентних ставок за банківськими вкладами. Завдяки накопиченому досвіду роботи керуючої компанії, яка інвестує в працюючі сектора бізнесу, а саме в будівництво, позики фізособам і власне виробництво, а також за рахунок ефективного застосування системи управління ризиками, досягається висока прибутковість вкладів на тлі низьких ризиків. Так що якщо хочете отримати прибуток, то «ласкаво просимо»!