Сьогодні інвестиційний ринок пропонує багато можливостей для вигідного вкладення свого фінансового капіталу в різні види активів. Хтось інвестує в дорогоцінні метали (платина, срібло, золото), хтось віддає перевагу цінні папери, хтось віддає свої фінанси в довірче управління на Форекс (в ПАММ-рахунки), а є ті, хто купує нерухомість, щоб в подальшому перепродати її і отримати прибуток. Що вибрати? Все залежить від суми, яку ви зможете виділити для інвестицій, і від рівня ризику. Адже правило просте – великий дохід отримують інвестори, які не бояться ризикувати. Самий ідеальний варіант – вкладення, що дозволяють звести до мінімуму можливі грошові втрати. Такі умови можливі при фінансуванні бізнесу, у якого висока рентабельність.

На даний момент дуже вигідно вкладати гроші в онлайн-бізнес. Це швидко розвивається сегмент комерції, пов’язаної з Інтернетом, тому тут ще досить-таки високі прибутки при мінімальних ризиках. Якщо вам цікаві такі інвестиції, то почніть співпрацю з компанією «ALI TRADE» – її сайт alitrade.biz. Чому це вигідно? По-перше, цей бізнес побудований на продаж товарів. Вони купуються на Aliexpress (найбільший у світі інтернет-магазин), а потім реалізуються через торгові точки, розташовані в Росії, Україні, Казахстані і Білорусії. Вся продукція, починаючи від одягу і закінчуючи косметикою, закуповується за оптовими цінами. Після цього вона перепродується з націнкою, що дозволяє отримувати стабільний прибуток багато років.

Які існують інвестиційні плани? Тут все просто – є варіанти для будь-якої суми. Ви можете вкласти 500 доларів на 60 днів і отримувати на свій внесок 2% щодня. Якщо хочете оформити безстроковий депозит, то є така пропозиція – мінімум 50 доларів під 0,1% в день з можливістю повернути вкладені гроші в будь-який момент. Прорахувати свій майбутній заробіток можна за допомогою спеціального інвестиційного калькулятора. Треба лише ввести вихідні дані майбутньої інвестиції і вам нададуть підсумковий розмір прибутку.

Друга вигода – можливість самостійно управляти своїми рахунком дистанційно. Це такий собі аналог інтернет-банку, що дуже зручно для ведення інвестиційної діяльності. З допомогою особистого кабінету можна поповнювати депозит, стежити за нарахуванням прибутку, подовжувати або закривати інвестиції, знімати гроші. Виводити свій дохід легко. Для цього використовуються звичайні банківські картки або електронні платіжні системи.