Економічна ситуація в країні далека від ідеалу. Бізнес просто змушений скорочувати зарплати, а то й зовсім їх не виплачувати якийсь період. З-за цього багато людей регулярно відчувають фінансові труднощі. Грошей не вистачає навіть на елементарні покупки. Тому сьогодні кредитами вже навряд чи когось можна здивувати. Різноманітні кредитори, починаючи від банкірів і закінчуючи МФО, тільки і встигають розширювати асортимент своїх кредитних програм. Зайняти можна на що завгодно – на покупку квартири або мотоцикла, на оплату навчання або туристичної путівки, на придбання побутової техніки або одягу. І якщо раніше для цього треба було приходити в офіс кредитора, аби оформити позику, то зараз можна зекономити час. У цьому вам допоможе Інтернет і спеціальні сайти, де в онлайн-режимі видаються кредити на різні цілі і будь-якого розміру. Якщо вам, наприклад, потрібно вигідний позику онлайн на карту свою банківську, то скористайтеся послугами сайту ZaymnaKartu.com. Тут ви знайдете багато кредитних пропозицій від кращих мікрофінансових організацій. Умови різноманітні – можна зайняти 30 тис. на 30 днів (0,63% в день) або 100 тис. на 168 днів (0,8% в день). Є навіть можливість отримати гроші на кредитку, а на ЕПС (Яндекс.Гроші або QIWI). Вибирайте будь-який варіант, який вам максимально вигідний.

Загалом, отримати кредит завдяки Інтернету можна оперативно (за 20-30 хвилин), легко (мінімум документації) та зручно (в онлайн-режимі, не виходячи з дому). Цей позику буває безпроцентним, беззаставними, безготівковим, короткостроковим або довгостроковим. Асортимент такий, що будь-позичальник зможе підшукати собі відповідний варіант. Інша справа, коли вам потрібен не мікрокредит (до 100 тис.), а велика сума на купівлю транспортного засобу або нерухомості. Як правило, такі кредити видають на абсолютно інших умовах. Для них обов’язковий перший внесок (до 20% від ціни купленого об’єкта). З одного боку, він вигідний і кредитору, і його клієнту – перший знижує ризики отримання збитків, а другий отримує меншу відсоткову ставку і більш лояльні умови кредитування. Проблема лише в тому, що далеко не всі потенційні позичальники можуть сплатити перший внесок по кредиту. У цьому випадку доводиться особисто і багато разів приходити до кредитору з великим пакетом документації, доводячи, що ти в стоянні обслужити свої зобов’язання. Так що великий позику отримати швидко в онлайн-режимі не вийти. Цей варіант лише для тих, кому необхідні дрібні суми, і хто не хоче афішувати своє фінансове становище і іншу інформацію про себе. Хто ж може оформити мікрокредит допомогою Інтернету?

Вимоги такі до позичальника:

  • він повинен мати громадянство;
  • у нього повинна бути стабільна робота;
  • бажано мати безперервний трудовий стаж більше 1 року;
  • щомісячний дохід повинен дозволяти без проблем оплачувати кредит;
  • вік, що дозволяє повністю погасити кредит до настання 65 років;
  • потрібна постійна реєстрація, яка співпадає з місцем знаходження кредитора.

При цьому потенційний позичальник повинен усвідомлювати, що умови онлайн-кредитування (та ще й без першого внеску) будуть більш жорсткими для нього. Йому доведеться трохи переплатити, але це і є та ціна за комфортне і швидке отримання позикових грошей через Інтернет.