На фінансовому ринку України представлений широкий асортимент послуг: депозитні вклади, різноманітні види кредитування, ломбардне обслуговування, інвестиційна діяльність, управління особистими капіталами і т. д. Але якщо говорити про лідерів, то максимально високою популярністю користуються валютообмінні операції. У житті багатьох людей періодично виникають ситуації, коли потрібно купити якусь іноземну валюту чи, навпаки, продати її. Часи «залізної завіси» пройшли, коли жителі нашої країни могли отримати реальний термін тюремного ув’язнення лише за те, що у них знайшли долари. Тепер все набагато простіше – май стільки грошей, скільки хочеш, і будь хочеш. Головне – плати податки. Так от, обмін валют потрібний всім – і підприємцям, і інвесторам, і навіть пенсіонерам. Хтось хоче з’їздити за туристичною путівкою в Італію і купує євро, а кому-то треба здати британські фунти, що залишилися від відрядження на «туманний Альбіон». Частими клієнтами обмінних пунктів є і ті, хто працює за кордоном і кому, наприклад, треба виплачувати валютну іпотеку.

Загалом, попит на обмін валюти високий. Єдина складність полягає в тому, що такі послуги надають багато фінансових організацій, і не всі з них роблять це сумлінно. При цьому обдурити можуть не тільки шахраї, змінюють готівку на численних ринках країни, але навіть працівники банків (таких дуже багато). Аферистів вистачає скрізь, тому намагайтеся звертатися в надійні обмінники, у яких гарна репутація. У Харкові, наприклад, є відмінний обмінний пункт, розташований на вулиці Культури-8. На його сайті http://obmen.kharkov.ua завжди можна дізнатися актуальні курси іноземних валют.

До переваг обмінного сервісу Obmen.Kharkov.Ua можна віднести:

  • доброзичливі і професійні касири;
  • зручне розташування в місті (біля станції метро «Університет»);
  • ніколи немає дефіциту валюти – завжди можна купити/продати будь-яку суму;
  • всім клієнтам надається тільки оптовий курс;
  • відсутні старі, застарілі і розірвані купюри;
  • висока безпека (навіть можливо супровід клієнта до його транспорту).

Але головне достоїнство – найкращі курси обміну у Харкові. Навряд чи ви знайдете інші обмінні пункти в цьому місті, де можна на більш вигідних умовах купити/продати долари, євро, рублі, британські фунти польські злоті. Тут можна добре зекономити.

А спростити процедуру обміну валют можна з допомогою Інтернету. Для цього необхідно зайти на сайт обмінника, вибрати потрібну валютну пару та надіслати онлайн-заявку, вказавши суму, ПІБ та номер свого телефону (для випадків, якщо потрібно щось уточнити). Після цього залишається приїхати, звернутися до касира з номером замовлення і оплатити його. Нічого складного немає – все робиться легко і оперативно. А якщо ви часто займаєтеся валютообмінними операціями, то скористайтеся можливістю відслідковувати зміни курсових котирувань. Для підключення до моніторингу треба вказати свій E-mail, на який стануть приходити ці дані.

Таким чином, якщо вам потрібно поміняти в Харкові якусь валюту, причому безпечно, вигідно, комфортно і без затримок, то сміливо звертайтеся в обмінник на вулиці Культури-8.