Фінансовий ринок надає населенню нашої країни величезний асортимент послуг. І якщо скласти їх рейтинг, то лідером з великим відривом буде, звичайно ж, кредитування. Напевне, вже не залишилось людей, ну крім немовлят, які б не отримували кредити. У світі, де культивується активне споживання, життя в борг – нормальне явище. І не треба думати, що за позиками звертаються тільки малозабезпечені громадяни. Позикове фінансування необхідно всім – бізнесменам, чиновникам, популярним артистам, відомим спортсменам і т. д. Хтось з них хоче купити новий автомобіль, комусь захотілося переселитися в заміський котедж, а є і ті, хто планує з’їздити відпочити на екзотичні острови. Для всього цього потрібні гроші, причому чималі. Де ж їх взяти?

Є чимало способів отримати кредит. Багато залежить від кредитора і запитів позичальника. Можна звернутися в найближчий банк, але є мінус – довгий розгляд заявки, при цьому немає ніякої гарантії, що в кінцевому підсумку її схвалять. Якщо людина володіє якимись цінностями (ювелірні прикраси, вироби із золота, антикваріат), то він потенційний клієнт ломбарду. Хоча і тут не все ідеально, так як не можна розраховувати на велику суму. Це ідеальний варіант для тих, кому потрібно купити щось недороге або дожити до зарплати. Прийнятні умови кредитування у МФК – саме тут видають вигідні позики в Казані.

Мікрофінансові компанії мають такі переваги перед іншими кредиторами:

  • позики одержують майже всі пацієнти (відсоток відмов менше 5%);
  • максимально швидке розгляд кредитної заявки (менше години);
  • оформити позику можна з дому, офісу або іншого місця, де є Інтернет;
  • гнучкий період кредитування (від 14 днів до 1 року);
  • позичальнику немає потреби доводити свою надійність масою документів;
  • не треба приводити поручителя або приносити цінний заставу;
  • кредитна історія клієнта не береться до уваги;
  • позикові гроші можна отримати різними способами (навіть на електронні гаманці).

Крім того, можна відзначити, що МФК дає можливість продовжити кредит або, навпаки, достроково повернути свої борги, сплативши лише відсотки за період реального користування фінансами. Багато банкірів, наприклад, таких лояльних умов не надають своїм клієнтам.

На що можуть розраховувати позичальники з Казані, звернулися в МФК «Быстроденьги»? Якщо потрібні готівку, то є хороший позика «НаМечту» – фінанси видаються на 6 місяців, клієнт повинен бути громадянином Росії і мати постійний дохід. Є вікові обмеження (18-75 років), але зате у кредиту безцільовий характер (його можна витрачати на свій розсуд, не звітуючи перед кредитором). Додаткова вигода в тому, що гроші можна забрати відразу ж у день звернення, що зручно в ситуаціях, коли вони терміново потрібні.

Власники транспортних засобів можуть зайняти під заставу ПТС. Вони отримувати до 80% від оціночної вартості автомобіля (тільки категорія «В»), але не більше 1 млн. рублів. Ставка – 0,24% в день, при цьому машина залишається у клієнта, а не ставиться на стоянку. Є пропозиція і для тих, кому необхідна банківська карта – вона оформляється і обслуговується безкоштовно. Її власник має шанс брати кредити в цілодобовому режимі на суму до 30 тис. рублів. Створено навіть спеціальний мобільний додаток, за допомогою якого людина, що отримав «Быстрокарту», швидко і без проблем зможе погасити позику або подовжити його термін. Удачі!