За минулі роки поняття «кредитування» міцно вкоренилося у свідомості мільйонів людей. Для них воно означає відносно простий спосіб швидко поліпшити якість життя. Хіба могло бути інакше, адже саме завдяки кредитам кожен з нас нарешті зміг стати не тільки щасливим володарем колись недоступною побутової техніки, але і повноправним власником новенького автомобіля чи комфортного житла. Ми і не помітили, як почали жити в борг. І навіть фінансово-економічна криза не зміг відбити охоту в отриманні позикових коштів. Він навіть погіршила ситуацію, так як в додаткових фінансах стали потребувати майже всі громадяни нашої країни. Навіть ті, хто має стабільний дохід. Товари і послуги дорожчають, а значить, грошей сьогодні потрібно більше, ніж вчора. Латки не збільшуються, так що в разі форс-мажору людина йде до кредиторів. Ні для кого не є секретом, що головними джерелами кредитування широких верств населення залишаються наші банківські установи, а точніше – різноманітні кредитні програми, які ними активно пропонуються клієнтам. Але стрімкий розвиток Інтернету та різноманітних електронних систем платежів ознаменувало народження потенційно серйозних конкурентів для банкірів. Думаю, ви здогадалися, що мова йде про онлайн-кредитування, які з кожним днем стають все більш популярним у численної армії користувачів Рунета. Взяти мікрокредит швидко і на вигідних умовах ви зможете на сайті https://moneyveo.ua/ru/-mikrokredit/ (гроші надійдуть на банківську карту). Треба тільки вказати особисті дані, адресу, місце працевлаштування та реквізити кредитки. Ще ви повинні знати деякі нюанси кредитування.

Позикові гроші дають не всім

Зараз на кредитному ринку склалися певні обмеження щодо кредитування, спрямовані на зниження кредитних ризиків банків та інших кредиторів. Як правило, кредити не надають нерезидентам; неплатоспроможним з незадовільним фінансовим становищем; для погашення інших позик або заборгованості по кредитці; керівникам підприємств, щодо яких є негативна інформація; клієнтам, що не мають можливості надати ліквідну заставу або інше заставне забезпечення, яке гарантувало б повернення позичених грошей; клієнтам, сукупний місячний дохід яких не забезпечує щомісячного повернення частини кредиту та сплати нарахованих відсотків; особам, які в період дії кредитного договору досягнуть пенсійного віку.

Сума кредиту може бути обмежена

Діють певні обмеження щодо суми позик фізичним особам: її максимальний розмір може встановлюватися у вигляді абсолютної суми, відсотка від ринкової вартості застави або загальної вартості товарів, на оплату яких береться кредит. Позику надають при наявності у клієнта прописки у місті, де розташований кредитор.

Багато кредитори практикують заставне кредитування

Важливою основою кредитування є принцип забезпеченості позик. Він потрібен для того, щоб будь-який кредитор зміг захистити себе від шахраїв і не допустити збитків від неповернення боргів із-за неплатоспроможності клієнтів. Тому кредит надається під конкретне ліквідне забезпечення: застава (нерухомість, автотранспорт, цінні папери, обладнання, майнові права на депозити); гарантію та поручительство третіх осіб (фізичних і юридичних); товари (прикраси, відеотехніка); страхове свідоцтво. Кредит, не забезпечений цінностями, видається тим клієнтам, які мають давні ділові зв’язки з кредитором та високу платоспроможність, підтверджену документально.

До забезпечення кредитів пред’являються певні вимоги. Якщо майно – загальна власність сім’ї або воно придбано в період подружнього життя, то потрібна письмова згода одного з подружжя на передачу його в заставу. Не приймається в заставу житло, де прописані неповнолітні, пенсіонери та інваліди. Не може бути запорукою квартира або будинок, договір купівлі/продажу за якою укладено менш ніж за 3 роки до отримання кредиту (існує ймовірність його оскарження колишнім власником у судовому порядку в межах строку позовної давності). Майно, що надається в заставу, підлягає страхуванню на користь кредитора, а договір застави – нотаріальне оформлення.