Якщо необхідно терміново зробити велику покупку, а грошей на неї не вистачає, то можна звернутися в банк і оформити там споживчий кредит. Така процедура, звичайно, вимагає багато сил і терпіння. Необхідно з’ясувати всі умови, порівняти пропозиції різних банків, зіставити їх зі своїми можливостями, зібрати необхідний пакет документів та інше. Ми підкажемо вам спосіб, який допоможе заощадити ваш час.

Не варто витрачати час даремно

Якщо ходити або телефонувати банки немає бажання, то за допомогою онлайн-заявки можна заощадити свій дорогоцінний час. Вона береже нерви і сили, дозволяючи в комфортній обстановці будинку або, наприклад, в офісі визначитися з потрібним кредитом. Оформити онлайн кредит в Білорусі поки не можна, але через такий інструмент можна повідомити банк про своє бажання взяти у нього позику. Далі банк розгляне ваше звернення. Як правило, відповідь банку за кредитом можна очікувати від 30 хвилин до тижня. У кожного банку свій час очікування, але його фахівці обов’язково зв’яжуться з вами і повідомлять свою відповідь по телефону, електронною поштою або смс. Щоб підвищити шанс на отримання кредиту, треба відправити кілька заявок в різні банки.

Найчастіше форми таких заявок від банку до банку різняться: де-то вони невеликі, а де-то заповнення усіх пунктів забере багато часу. Тому найзручніше вдатися до сайту-агрегату, який проаналізує ваші запити і видасть найбільш вдале кредитне рішення. В базі таких порталів вже розташовується інформація про багатьох банківських продуктах, які проаналізовані і розсортовані по багатьом критеріям. Мабуть, це дуже зручний спосіб порівняти кредитні пропозиції банків і вибрати підходящий.

Як подати заявку на кредит?

Така заявка зазвичай включає в себе декілька пунктів: потрібно вказати ПІБ, мобільний телефон та електронну пошту (якщо є). Далі консультанти порталу зв’яжуться з вами максимально швидко і розкажуть детальніше про кредит, відповідять на всі ваші питання і направлять безпосередньо до фахівця вибраного вами банківської установи. Шанси на отримання кредиту дорівнюють як при особистому зверненні у банк, так і вказаним способом при онлайн-заявки. Враховується не спосіб подання заяви, а конкретний ряд вимог до потенційного кредитоотримувачів. Серед них ваші фінансові можливості (дохід, наявність постійного місця роботи), кредитна історія, сімейний стан, вік та інше. Важливо при подачі заявки вірно вказати всю інформацію, від якої буде залежати відповідь банку. Удачі!