Для просування сайту ви можете використовувати безкоштовну розкрутку або інвестувати гроші на рекламу. Знайте, що вільні канали можуть принести багато трафіку на ваш сайт, але вони вимагають чимало часу і зусиль. З іншого боку, успішна рекламна кампанія легко може принести тисячі користувачів на сайт і це допоможе вам збільшити продажі швидше. Враховуючи, що у вас є чітке уявлення про те, що ви хочете досягти і який у вас план, наступний крок полягає у виборі відповідних каналів. У цій статті ми опишемо найбільш поширені платні методи, які можна використовувати для реклами своїх послуг і збільшення трафіку сайту. Зверніть увагу, що ви повинні вибрати один або декілька з перерахованих нижче способів, заснованих на ваших цілях, на вашій галузі та тип послуг.

Банерна реклама

Банерна реклама є однією з найбільш поширених в Інтернеті. Одним з ключових факторів успішного запуску банерної реклами є створення привабливого рекламного банера і розміщення його на високо-трафиковых веб-сайтах. Це допоможе вам максимально збільшити кількість кліків. Зазвичай моделі ціноутворення, що використовуються у банерній кампанії, використовують ціну за тисячу показів і вартість за клік.

Google AdWords та інші види реклами

Контекстна реклама допоможе вам рекламувати свій бізнес за відносно низькою ціною. Ви можете використовувати для цих цілей Google AdWords, Microsoft adCenter або інші подібні рекламні мережі, які дозволяють створювати свої власні рекламні кампанії в Інтернеті. Практика показує, що оголошення з оплатою за клік в моделях ціноутворення є ефективним інструментом для підтримки впізнаваності вашого бізнесу в Інтернеті.

Соціальні мережі

Facebook, The LinkedIn Ads та інші подібні соціальні мережі оголошень стали дуже популярними способами просування веб-сайту. Це викликано тим, що ці соціальні мережі пропонують рекламникам цінні демографічні дані та іншу інформацію, яка дозволяє веб-майстрам купити місце і показати свої повідомлення у високо-цільових аудиторіях. Зверніть увагу, що вибір відповідної соціальної мережі, засобів масової інформації та виду реклами – це важливий крок для успіху рекламної акції.

Купити списки адрес електронної пошти

E-mail-маркетинг широко використовується в Інтернеті, так як веб-майстра і інтернет-маркетологи часто використовують цей спосіб для успішного просування бізнесу. Актуальні та точні списки адрес електронної пошти можуть легко генерувати корисних потенційних клієнтів для вашої компанії. Якщо ви вирішили інвестувати в цей вид маркетингу, то обов’язково переконайтеся, що ці списки були зібрані правовим і етичним способом. Використання вкрадених адрес електронної пошти не приведе до бажаних результатів, зате може зашкодити репутації вашої компанії і привести до появи правових проблем.

Реклама по розсилці

Купуючи рекламне місце у високо-цільових інформаційних бюлетенях, які читає не одна тисяча людей, ви зможете легко збільшити трафік. Вартість цього виду реклами залежить від кількості абонентів бюлетеня і від розташування оголошення у його шаблоні.