Цифрові валюти в певній мірі відрізняються від інших видів активів. В даному випадку отримати прибуток, купуючи монети за низькою ціною і продаючи за більш високою, вийде далеко не завжди. Потрібно враховувати ряд чинників і керуватися окремими правилами. По-перше, пам’ятайте про те, що у криптовалютного ринку є 2 головні відмінні особливості. Перша з них – інтенсивний розвиток, а друга – висока волатильність. Це означає, що багато альткоины швидко стають популярними, їх курс зростає, але в будь-який момент може несподівано «просісти». По-друге, на ринку криптовалют важливу роль відіграє спекуляція. Вплив криптовалютного співтовариства настільки великий, що здатне призвести до штучного зростання курсів окремих цифрових монет, за яким слідує різкий спад.

По-третє, необхідно враховувати той факт, що на курс обраного альткоина здатна вплинути навіть політична ситуація в тій чи іншій країні. Приміром, до зростання вартості биткоина призвели скандали за участю відомих американських політиків. По-четверте, запам’ятайте: починаючи торгувати криптовалютами, необхідно враховувати, що в будь-який момент можна понести величезні збитки. При цьому нерозумно відразу розраховувати на отримання величезних прибутків. Такий стан справ викликаний високою волатильністю ринку. По-п’яте, перед здійсненням торговельної операції на біржі криптовалют треба детально проаналізувати вибраний актив. Зокрема, слід вивчити історію цифрових монет, з’ясувати наскільки перспективними вони є, як змінювалися їх курси і т. д. Якщо ви будете керуватися наведеними вище правилами, тоді точно зможете уникнути помилок, які часто допускають початківці трейдери та інвестори. Це дозволить вам швидко вивчити особливості криптовалютного ринку, звести можливі ризики до мінімуму і почати отримувати прибуток.

Що чекає кріптовалюти?

Майбутнє цифрових монет цікавить багатьох людей. Частина користувачів вважає, що криптовалютный ринок впаде з дня на день, а частина твердо переконана в тому, що альткоины лише продовжать зміцнювати свої позиції. Кому ж вірити? Дати однозначну відповідь на це питання неможливо. Це пояснюється тим, що ринок криптовалют продовжує трясти, але припиняти своє існування він, по всій видимості, не збирається. Це тільки робить суперечки між представниками криптовалютного спільноти «гарячими».

Всім відомо, що цифрові монети з’явилися завдяки Інтернету, але сьогодні вони починають виходити за межі «всесвітньої павутини». Цей перехід, безумовно, є дуже важливим етапом у розвитку крипти. Але що піде за ним? Невідомо. Деякі аналітики дотримуються думки, що все альткоины – це «мильні бульбашки», які незабаром лусне. Інші експерти не перестають твердити про перспективність блокчейна, тому вірять в те, що биткоин, эфириум та інші криптомонеты зможуть стати повноцінною заміною фіатних грошей.

Є і альтернативні версії розвитку подій. Згідно з однією з них, цифрові валюти займуть проміжну позицію і будуть використовуватися нарівні з фіатом. Це цілком можливо, адже альткоины ідеально підходять для проведення операцій в Інтернеті. Глави різних країн по-різному ставляться до криптовалютам. Наприклад, влада Австралії, Німеччини, Нової Зеландії та Сінгапуру зацікавлені в популяризації цифрових монет, а в Еквадорі і Болівії використовувати альткоины для проведення розрахунків заборонено. Що стосується Росії, то наші парламентарії готують черговий законопроект, що стосується статусу крипти в РФ.

Якщо спробувати зробити висновок щодо майбутнього цифрових валют, то воно у них є. Про це свідчить інтенсивний розвиток криптовалютного ринку, широке використання блокчейн-технології, поступовий перехід альткоинов в офлайн й інші важливі чинники. Незважаючи на це, невтішні прогнози щодо подальшого розвитку крипти продовжать розбурхувати уми рядових користувачів, що буде величезною проблемою. Радує лише те, що блокчейн розвивається і з часом він повинен стати більш досконалим.