Зараз заробіток на валютній біржі дуже популярний у всьому світі. Не відстає в цьому й наша країна, де трейдингом на Форекс займається величезна маса людей, починаючи від старшокласників і закінчуючи молодими матусями. Справа в тому, що головний плюс такої роботи – відсутність яких-небудь обмежень на ведення біржової діяльності. Соціальний статус, наявність освіти, вік і стать – все це ніяк не впливає на підсумковий результат. Отримувати дохід, торгуючи світовими валютами і іншими фінансовими активами, можна навіть без відриву від інших своїх справ. Угоди укладаються в будь-який час доби, що дуже зручно. Друга вигода в тому, що заробіток на Форекс багатогранний. Хтось самостійно веде трейдинг, а хтось віддає гроші в довірче управління (для цього є ПАММ-рахунки). Тільки потрібно визначитися, що вам ближче і на які ризики ви готові йти. Адже аксіомою роботи на біржі проста – максимальна прибуток можлива лише при високих рівнях ризику. Втім, є такий спосіб отримувати стабільний дохід, який буде цікавий і новачкам, і досвідченим трейдерам. Це використання при торгівлі на біржі Форекс спеціального програмного забезпечення, іменованого «торгові радники». Такі програми створюються для того, щоб вони самі (замість трейдерів) вели трейдинг, використовуючи вбудовані алгоритми. В їх основі – технічний аналіз, що дозволяє заздалегідь спрогнозувати ціновий тренд за будь валютній парі і заробити на цьому. В Інтернеті можна відшукати безліч різноманітного ЗА, причому як безкоштовного, так і платного. Яке використовувати? Звичайно ж, найкраще звернути увагу на торгові радники від надійних фахівців, але за якість доведеться заплатити. Не довіряйте невідомим програмами, так як з їх допомогою депозит легко втратити і збанкрутувати. У цій сфері багато шахраїв, які полюють за грошима трейдерів.

Дуже хороші результати заробітку показує радник Форекс «Brain Project». Він являє собою унікальну експертну систему, здатну генерувати максимально точні сигнали для укладання торговельних угод по валютній парі EUR/USD. Його висока прибутковість вже доведена численними досвідом професійних трейдерів, які довірили цього ЗА свій капітал. «Brain Project» створений для «MetaTrader 4» – це кращий термінал для валютної біржі, має елементарний функціонал. Навіть новачок зможе оволодіти необхідними навичками роботи в короткий термін. Є 2 види заробітку – автоматичний або ручний. При першому варіанті торговий радник сам здійснює трейдерську діяльність у повному обсязі. При другому – він лише дає сигнал, а ви вже вирішили, як саме на нього реагувати (відкривати/закривати операцію або ігнорувати).

У торгового радника «Brain Project» є наступні характеристики:

  • прогресивний розмір лота;
  • «стоп-лосс» ставиться за часом;
  • призначений для котирувань EUR/USD;
  • працює на часовому інтервалі;
  • «тейк-профіт» виставляється за значенням;
  • тижнева продуктивність – до 20 угод;
  • одночасне відкриття двох торгових позицій.

Його можуть використовувати трейдери, які співпрацюють з кращими брокерськими компаніями («Pepperstone», «Forex Club», «Альпарі» та інші). При цьому є три тарифу. Найпростіший – «Пробний», а найдорожчий – «Преміум», що включає повний набір послуг. Вибирати вам.