В сучасному світі люди щодня використовують Інтернет для якихось своїх цілей. Хтось розшукує необхідну інформацію, комусь цікаві ігри, інші спілкуються в соціальних мережах з друзями, а деякі навіть заробляють в мережі. Отримувати дохід можна різними способами. Якщо плануєте працювати самостійно, то підійде звичайний фріланс. А якщо зібралася група однодумців і вигадала якийсь «startup», то тут вже мова йде про серйозний бізнес. Як би там не було, але для успішної підприємницької діяльності обов’язково потрібен власний сайт. В іншому випадку вас просто не зможуть знайти тисячі потенційних клієнтів. Які якісні послуги або товари ви не надавали, але якщо про вас мало хто знає, то успіху не буде. І однією лише рекламою проблему не вирішити.

Управління бізнесом – складний процес, що вимагає якісної маркетингової стратегії. При цьому треба приділяти велику увагу всім нюансам. Для будь-якого бізнесу важливо забезпечити регулярне онлайн-присутність в мережі, а найкращою можливістю цього є сайт. Це дуже корисний інструмент для досягнення комерційного успіху. З його допомогою ви зможете вигідно презентувати своє підприємство, розповівши широкому колу людей про те, яку, наприклад, продукцію у вас можна придбати і чому. Завдяки сайту буде можливість збирати докладну інформацію про клієнтів, організувати для них розсилку новин, проводити рекламні кампанії та вебінари. Як же їм обзавестися? Сьогодні можна без проблем на вигідних умовах придбати сайт або створити його власними силами.

Сайт працює цілодобово, тому ви зможете постійно інформувати клієнтів про зміни, що відбуваються з вашим бізнесом, і відповідати на будь-які питання, які будуть виникати. Будь корпоративний сайт можна налаштувати під свої цілі. Якщо у вас, приміром, кафе, то можете створити на сайті сторінку з скаргами та пропозиціями, де відвідувачі зможуть залишати інформацію про роботу барменів, офіціантів і кухарів. Це допоможе вам позбавитися від непрофесійних працівників, з-за яких ваш бізнес зазнає збитків. Якщо у вас перукарня, то можна додати на сайт форму попереднього запису, за допомогою якої клієнти будуть записуватися на прийом до конкретного майстра.

Сайту потрібна CMS – система, з допомогою якої відбувається управління всім контентом. WordPress – оптимальна і найбільш популярна на даний момент CMS, здатна задовольнити вимоги будь-якого підприємця щодо його майбутнього сайту. Вибираючи WordPress, ви, в першу чергу, отримуєте якісний і простий сайт, для роботи з яким необов’язково володіти навичками програмування. Керувати ним зможе будь-який співробітник. За допомогою WordPress можна досить швидко створити сайт для будь-яких завдань: бізнес, освіта, портфоліо, електронна комерція, особистий блог. Великими помічниками вам будуть різноманітні шаблони – це основа, що дозволяє за лічені хвилини налаштувати і отримати власний сайт без додаткових грошових витрат. Якщо у вас немає бажання особисто займатися сайтобудування, то відвідайте магазин готових сайтів і виберіть той варіант, який максимально підходить під ваш бізнес (можна навіть з доменом). Залишиться додати логотип, контактні дані та заповнити розділи інформацією.

Процес налаштування сайту допоможуть прискорити плагіни – спеціальні інтегровані програми, впроваджують в нього необхідні функції. Наприклад, щоб створити додаткові сторінки і розділи, не редагуючи код, можна використовувати плагін, що дозволяє власноруч розташувати елементи сайту в потрібному місці і в певній послідовності. Є велика кількість плагінів для SEO, залучення трафіку, додавання контактних форм, інтеграції соціальних мереж, створення фотогалерей. Вони зроблять сайт красивим і багатофункціональним. До речі, багато безкоштовних плагінів.

Власний сайт – запорука тривалого успіху бізнесу, який дозволить вам постійно розвиватися і розширювати коло клієнтів. Тому як можна швидше заявіть про себе в Інтернеті.