Сучасні фотоиздания – це результат еволюційного розвитку поліграфії, фотомистецтва і, звичайно ж, видавничої справи. Ну а поштовхом для їх створення стало винайдення фотографії в XIX столітті. З часом фотографія набула форми не тільки візуального мистецтва, але і прийняла особливий вид передачі художньої думки і втілення творчого задуму. З появою перших фотоизданий відбувалося осмислення фотозображень, які повинні були відображати задум автора, його переживання, настрої, ставлення до героя і сюжету фотозйомки.

Загалом, фотоиздания придбали популярність завдяки силі дії зорового образу, а багато фотоальбоми стали своєрідним відображенням минулого часу.

Йшов час, з’являлися нові технології і фотоапарати для якісної фотозйомки. А за допомогою сучасних комп’ютерів і спеціального ПЗ стало можна без проблем обробити фотографії на максимально високому рівні, а завдяки поліграфічного обладнання – друк їх та здійснювати з ними різноманітні післядрукарські процеси. Обидві ці причини і визначили розвиток такого креативного виду фотоизданий, як фотокнига. Фотокнига – це видання книжкового формату, кожна сторінка якого об’єднує фотографії, написані до них коментарі і різні художні елементи. Всі сторінки фотокниги у більшості випадків пов’язані конкретної загальною тематикою і дизайном. Ви не зустрінете фотокниги на прилавках магазинів, адже їх виготовляють для кожного індивідуально.

Де ж придбати фотокниги? Зробити це легко – треба лише звернутися в компанію «ФотоМакс», яка спеціалізується на виробництві даної продукції, причому робить вона її якісно й швидко (на виготовлення піде всього лише два дні). При цьому ви можете вибрати для своєї майбутньої фотокниги обкладинку (м’яку, тверду або з натуральної шкіри) і формат (наприклад, популярністю користується розмір 20х28 з кількістю сторінок 36-160). Подивитися зразки, проконсультуватися і оформити замовлення можна на сайті photomax.ru.

Найчастіше причиною для створення фотокниг виступають такі події, як весілля, різні ювілеї, дні народження, різдвяні свята, проведені за кордоном, захоплюючі подорожі у період літніх відпусток і інші схожі за значенням події в житті людини.

Основу книги складають фотозображення, які об’єднані спільною темою, ідеєю і композицією. Фотокнигу характеризує органічне поєднання головних складових елементів – зорового і текстового рядів. На відміну від фотоальбомів, текст у фотокнизі рівноправна з фотоілюстраціями – він не просто доповнює образотворчий ряд, але надає йому нове, більш глибоке смислове й емоційне звучання. Текст фотокниги тільки в поєднанні з фотографіями може бути максимально значущим і виразним. Таким чином, фотокнига – це найкращий креативний подарунок, здатний здивувати і порадувати.