Інтернет дає людині абсолютно нові та необмежені можливості для розвитку бізнесу і заробітку. Для ефективного просування бізнесу багато компаній вибирають створення сайтів, ціни на які варіюються від прийнятних варіантів і до дуже дорогих рівнів. Однак створення сайтів є тільки половиною справи, адже основну частину у веденні бізнесу займає ефективна пошукова оптимізація і розкрутка сайту.

Для успішного просування сайту в віртуальній мережі головною складовою є інформаційне наповнення сайту, тобто його контент. Основна мета ефективної пошукової оптимізації полягає в заповненні сайту інформативними матеріалами, які будуть орієнтовані як на пошукові системи, так і на людину.

Внаслідок цього написання статей для такого розкручуваного інтернет-ресурсу є трудозатратной і відповідальною роботою, а людина, що займається написанням таких текстів, повинен добре розбиратися у всіх тонкощах SEO-копірайтингу. Завдання копірайтера в даному випадку полягає в тому, щоб сайт став привабливим для відвідувачів і одночасно займав високі позиції в пошукових системах. Щоб здійснити таку мету, копірайтер повинен вміти створювати ряд логічних і унікальних статей, наповнених ключовими словами. Дана робота включає в себе три базових принципи:

  • потрібно виділити головні ключові слова (релевантні для певного сайту);
  • створити тексти і розподілити по них ключові слова (у даному випадку головним завданням копірайтера є природне і як можна більше застосування ключових слів);
  • перевірити унікальність створеного тексту із застосуванням однієї з антиплагиатных програм – наприклад, таких як «Advego Plagiatus» або «eTXT Антиплагіат» (хорошим показником для SEO-тексту є рівень унікальності не нижче 90%).

Таким чином, створення якісного та унікального тексту, який би відповідав усім критеріям щодо оптимізації контенту для пошукових систем і при цьому мав би цікавий і читабельний варіант для користувачів – це свого роду мистецтво, яке вимагає від копірайтера винахідливості і високого рівня професіоналізму. Саме з цих причин розкручування сайту по праву вважається найбільш енергоємним і затратним методом, але в теж час найбільш ефективним, в силу того, що інформаційне наповнення ресурсу – це найважливіший фактор пошукового ранжування. Тому не ігноруйте SEO-копірайтинг.