Подібна проблема з iPad 2 носить, як правило, естетичний характер. Тому перше, що варто спробувати – не помічати пошкодження, або заклеїти вм’ятину чимось красивим. Але такий варіант влаштовує не всіх. Так що ж робити, якщо загнувся корпус iPad 2? Естетичний вигляд дозволить відновити давно відомий спосіб. Вам знадобиться молоток та плоскогубці. Можна спробувати розібрати гаджет і вигнути корпус цими незамінними в побуті інструментами. Це надійно, практично, дешево і безвідповідально. Навряд чи вам вдасться все виправити так, щоб не залишалося зазорів, куди будуть потрапляти пил і волога, до чого систему не готова, і незабаром може не витримати роботи в такому режимі. Виходить, що молоток та плоскогубці підійдуть скоріше для направлення на гаджет негативної енергії, ніж відновлювальних процедур.

Щоб розібрати планшет iPad 2 знадобляться тонкі у всіх сенсах інструменти. В принципі, не сильно погнутий корпус в короткостроковій перспективі (кілька місяців) не загрожує працездатності вашого пристрою. Тому можна змиритися з пошкодженим апаратом, але якщо тільки не трапилося жодної з цих речей:

  • від того, що був пошкоджений корпус, в ньому утворилися дірки;
  • від механічного впливу пошкодилися системи планшета, не працюють кнопки;
  • від того, що корпус погнувся, погано тримається сенсорне скло на планшеті;
  • ви не хочете в майбутньому проводити дорогий ремонт iPad 2.

У всіх цих випадках вам буде потрібно заміна корпусу iPad 2 – це, звичайно ж, можна зробити і самостійно, однак, треба чітко розуміти, що така процедура досить делікатна і вимагає деяких спеціальних знань. Також вам знадобляться:

  • необхідні запчастини;
  • час – запасіться п’ятьма годинами часу;
  • спеціальні інструменти – викрутка, скальпель, фен, двосторонній скотч.

Є досить докладні (щоб розібратися в них) керівництва по розбирання та збірці iPad 2 в Інтернет. Але перш подумайте ще раз! Чи є сенс говорити про те, що краще всього віднести пошкоджений планшет в сервісний центр? Хоча б з огляду на те, що видимі пошкодження можуть бути не найстрашнішими для життя вашого електронного друга. Навіть якщо таких ушкоджень і ні, то вам проведуть діагностику систем планшета, а також безпечно і швидко замінять корпус. Можливо, що це й не знадобиться. У цьому випадку майстри сервісного центру Apple зможуть виправити корпус так, що не залишиться і сліду.