Будь-яка знаменита компанія стала впізнаваною, завдяки якісно створеному бренду. Це дозволило їм обійти конкурентів і привернути до себе увагу клієнтів. Гарний бренд – це те, що бачить звичайний споживач. А всередині компанії діє цілий звід правил і законів, по якому працюють всі співробітники підприємства. Такий інструмент називають «брендбук» – офіційний корпоративний документ, що описує загальну концепцію торговельної марки, для кого вона створена і яка її місія.

Можна виділити такі цілі: поліпшення маркетингових заходів, опис мети бізнесу, систематизацію відомостей про самому бренді, створення іміджу, управління компанією, формування і використання фірмового стилю. В складанні такої книги повинні брати участь не тільки маркетологи, але і керівники підприємства. Вони зможуть точно донести суть та принципи роботи свого проекту. Документ буде існувати протягом усієї роботи компанії, тому він має дуже точно описувати стратегію використання бренду, враховуючи коливання ринку. Брендбук складається в основному з трьох частин. Перша – ідеологічна, яка описує сферу діяльності, її історію, ідею, філософію і стратегію розвитку. Друга частина – графічна. Тут буде вказуватися в якій кольоровій гамі можна використовувати корпоративний знак, які шрифти і тексти можна, як звучить слоган, які принципи побудови рекламних макетів. І третя частина – юридична. Вона включає в себе правила регулювання авторських і суміжних прав на використання бренду.

Як ви могли зрозуміти, створення брендбука – це дуже складний і кропіткий процес, який можуть грамотно і швидко зробити тільки фахівці з великим досвідом роботи.

Якісно створити брендбук вам може команда «Space Site», яка чекає вас на своєму сайті space-site.com.ua. За роки роботи ми виробили чіткий алгоритм виконання таких проектів, що дозволило створити успішні бренди для багатьох компаній. Залишайте заявку на сайті. З вами зв’яжуться наші менеджери для узгодження технічного завдання та стратегії співпраці. На цьому етапі ви дізнаєтеся приблизну вартість роботи. Далі дизайнери зроблять начерки макета, а ви вносите правки при необхідності. Після цього фахівці приступають до розробки стратегії маркетингових заходів щодо просування логотипу. У підсумку, за допомогою згуртованої команди ви отримаєте відмінний інструмент для свого бізнесу.

Джерело: https://space-site.com.ua/брендбук-заказать-фирменный-стиль-компании-фирмы-цена-киев