Здрастуйте! у цій статті ми розповімо вам, скільки заробляє відома російська співачка і блогер клава кока. Ви дізнаєтеся, які проекти є її основними джерелами заробітку, а також приблизний щорічний і щомісячний дохід від музичної кар’єри і реклами.

На чому заробляє клава кока

для початку перерахуємо всі джерела доходу співачки, про які згадується в змі:

 • живі сольні концерти.
 • музичні фестивалі та заходи, наприклад, відкриття парфумерного магазину л’етуаль.
 • 6 разові онлайн-виступи в прямій трансляції, організовані “п’ятірочкою”, вконтакте в рамках vk fest, мтс.

 • роялті зі стрімінгових сервісів вконтакте, boom, яндекс.музика, itunes, spotify.
 • 6. Участь у рейтинговому телешоу “орел і решка «на телеканалі» п’ятниця” у 2018 році. Знялася в 11 випусках програми.

 • написання саундтреків для реаліті-шоу “орел і решка», “пацанки”.
 • рекламні контракти з популярними брендами. Знімалася в рекламі для втб,» перехрестя”, huawei, swatch, maybelline та ін.
 • youtube-канал. На сьогоднішній день налічує більше 3,5 мільйонів передплатників, а кількість переглядів перевищує 650 млн.за даними порталу socialblade, мінімальний щомісячний дохід каналу klavdiacoca – 11 400 доларів, що становить приблизно 855 000 рублів. Ця цифра приблизна.
 • instagram і tiktok. На акаунти клави коки підписано 5 млн користувачів в instagram і 5,3 млн в тікток. Рекламні пости в профілі з’являються близько 5 разів на місяць.

Дані про доходи від концертної діяльності були опубліковані на сайті музичного телеканалу ru.tv:

  6. Виступ в москві-700 тисяч рублів.
 • концерт в регіоні-500 тисяч рублів.
 • участь в корпоративі або на закритій вечірці-1 млн руб.

1 уточнимо, що за заявою джерела, сама співачка отримує 25%, тобто від 125 000 до 250 000 рублів за виступ. решта суми йде лейблу black star.

У серпні 2020 року вийшла стаття в журналі forbes, присвячена клаві коке. у ній були вказані наступні цифри:

  6. Інтеграція в музичний кліп-700 тисяч рублів.

  6 разова реклама на ютуб-каналі – 495 тисяч рублів.

 • пост в instagram – 440 тисяч за фотографію, 605 тисяч рублів за відеоролик.

Що стосується довгострокових рекламних контрактів з брендами, то приблизну вартість озвучили в комунікаційному агентстві «лампа» – близько 10 мільйонів рублів.

Дохід на місяць

Відомостей, які були б 100% достовірними, немає, оскільки співачка не потрапляє в списки forbes або рейтинги інших експертних видань. Володіючи лише загальною інформацією, ми можемо припустити, скільки заробляє клава кока на місяць. За нашими оцінками її щомісячний дохід становить близько 3,3 мільйона рублів.

Заробіток в рік

1 журналісти forbes запитували кількох експертів у сфері вітчизняного шоу-бізнесу про те, скільки заробляє співачка. За оцінкою аналітиків клава кока могла отримати близько 40 мільйонів рублів в 2019 році і приблизно 15 млн руб. За перше півріччя 2020 р.

Даний дохід складається з гонорарів за виступи на концертах і корпоративах, виплат зі стрімінгових сервісів. Заробіток від рекламних контрактів і соцмереж в ці розрахунки не входить.