Фріланс і тимчасова зайнятість в сучасному світі не є чимось дивним. Студенти, працюючі люди і навіть школярі часто звертаються до Інтернету, щоб отримати джерело додаткового або постійного доходу. І найпростішим способом заробити певну суму є робота в соціальних мережах. Яку саме суму? Це залежить від характеру роботи, а це можуть бути лайки, коментарі, запрошення друзів в групу або вступ до неї. Більш просунутий рівень – адміністрування, але для новачків він недоступний. Також оплата залежить від популярності аккаунта, з якого будуть вчинятися дії. Логічно, що чим більше там друзів і активних постів, тим дорожче буде коштувати замовлення. Середній заробіток новачка буде становити приблизно 50 рублів за годину (надалі набагато більше).

Шукати таку роботу краще всього на спеціальних біржах, які орієнтуються саме на розкручування в Інтернеті. Знайти їх можна і на звичних ресурсах, де також замовляють контент та інші послуги, але це менш ефективний спосіб заробітку. Спеціалізований сайт не тільки забезпечить новачка щоденним і вельми суттєвим припливом замовлень, але і дасть йому гарантії, що всі його дії будуть сплачені вчасно і в повному обсязі. Звичайно ж, за це береться певний відсоток (комісія), але він зазвичай досить невеликий і варто того. Робота в соціальних мережах із залученням бірж – це хороший старт для фрілансера.

Хто замовляє подібні послуги? Зазвичай це інтернет-магазини і інші онлайн-ресурси, що пропонують будь-які товари і послуги. Сьогодні залучення покупців за допомогою соціальних мереж – найпростіший і продуктивний шлях для бізнесу. Але щоб він працював, потрібна продумана і ефективна розкрутка. І люди, які ставлять лайки і роблять репости, беруть участь в ній безпосереднім чином. Таким способом вони підвищують индексируемость груп і особистих сторінок, а також їх популярність серед користувачів Інтернету.

Сама по собі робота в соціальних мережах не є складною і не вимагає кваліфікації. Все, що для неї потрібно – аккаунт і вільний час. Мобільний Інтернет та інші технології доступу до мережі активно використовуються людьми для заробітку в соціальних мережах. Це можна робити під час поїздки в метро або в перервах на роботі і між лекціями. Таким чином, ви зможете накопичити на істотну купівлю або витратити кошти на інші цілі. Кожен вибирає щось своє. Головне, що ця можливість є, вона реальна і доступна. Удачі!