Навряд чи сьогодні знайдеться хоча б одна компанія, яка не займається власним просуванням, використовуючи саму різноманітну сувенірну продукцію. Найбільш поширеними є ручки, блокноти-щоденники, календарі-магніти (в залежності від одержувача розрізняють класичні та VIP-подарункові). У зв’язку з розвитком і широким поширенням комп’ютерів багато компаній закуповують флешки оптом, потім розміщують на них свої логотипи, контактні дані та роздають в якості презенту на виставках та зустрічах.

Рідше в якості рекламних товарів використовуються чашки, попільнички, візитниці. Це досить дорога рекламна продукція, однак і вона користується популярністю у покупців. Тим більше такі сувеніри як чашка, на відміну від блокнота, практично не має терміну придатності і попадається на очі значно частіше.

Не рідше використовуються брелоки, адже ключі від машини чи будинку, ми тримаємо в руках, а оригінальні прикраси виявляються на одязі, телефонах, рюкзаках. Деякі компанії купують брелоки оптом перед 14 лютого – часто вони мають форму серця, а тому використовуються в промоакціях. Однак з кожною виставкою у відвідувачів стає все більше і більше однакових «напоминалок» і дуже часто такого роду реклама абсолютно не виправдовує себе. Тому фахівці наполягають на тому, щоб відходити від подібної сувенірно-рекламної продукції, і звертати увагу на більш оригінальні сувеніри – наприклад, на еко-сувеніри. Такі сувеніри досить популярні, адже, користуючись ними, люди вважають, що тим самим беруть безпосередню участь у заходах щодо захисту навколишнього середовища. При цьому ті ж еко-сумки дуже подобаються жінкам – з ними вони із задоволенням ходять за покупками, показують подругам. А ось еко-блокноти, схожі на легендарні вироби від бренду «Moleskine», і еко-рюкзаки часто можна побачити у підлітків, адже це дозволяє їм відмінно виділитися серед своїх однолітків.

Якщо вас цікавить оригінальна сувенірна продукція, то рекламно-виробнича компанія Fullmotion.com.ua завжди готова допомогти вам. До ваших послуг класичні офісно-канцелярські сувеніри, еко-сувеніри, сувеніри для вболівальників, для дітей і навіть для домашніх тварин. На сайті ви також можете знайти безліч корисних речей, які можна піднести клієнтам в якості подарунка. Серед них аксесуари для ділових зустрічей, відпочинку, туризму і подорожей, для дому та здоров’я. Також ви можете замовити сувеніри, запропонувавши свій оригінальний дизайн, і надрукувати на них ваш логотип і контактні дані.