Телефонні станції для підприємств

Маючи потужні функціональні можливості, власні телефонні станції забезпечують безкоштовне спілкування всередині підприємства і дозволяють значно знизити витрати на зовнішню зв’язок. На нашому ринку є великий асортимент різних АТС і міні-АТС, причому як іноземного, так і вітчизняного виробництва. Багато підприємств воліють міні-АТС. До її вибору слід поставитися дуже серйозно. Спочатку слід визначитися, наскільки потужною вона буде: скільки потрібно міських ліній (номерів) і яке кількість співробітників буде нею користуватися. Заздалегідь продумайте, скільки ліній ви б хотіли виділити під факс, модем або телефон, яким можна було б користуватися, скажімо, в їдальні або кімнаті відпочинку. Так ви визначите кількість ліній майбутньої міні-АТС. З’ясуйте, кому з персоналу потрібен системний апарат. Купуйте міні-АТС «на виріст», враховуючи можливе збільшення колективу і розширення офісу. У назві моделі вказується максимальна або номінальна ємність. Наприклад, KX-TEM824 від Panasonic дає можливість підключати 8 міських ліній і 24 внутрішніх. Якщо вам потрібні функції «переадресація виклику внутрішнього абонента» або «програвання музики очікуючому абоненту», то вони є у будь-міні-АТС, що продається в нашій країні.

Встановлення бездротового зв’язку

Як тільки в офісі з’являється більше 2 комп’ютерів, так миттєво виникає потреба в їх об’єднанні в локальну мережу. Для цього відмінним варіантом буде бездротовий зв’язок. Вона має серйозні переваги, головна з яких – простота розгортання. Немає необхідності в прокладанні кабелів. Крім того, бездротовий зв’язок дуже мобільна, а підключати до неї нових абонентів максимально просто. Правда, є і мінуси. Мережі Wi-Fi характеризуються низькою швидкістю з’єднання, поганий масштабованістю і досить обмеженим радіусом дії. Але ці недоліки можна подолати. Додайте ще кілька точок доступу і охоплення Wi-Fi офісних приміщень різко зросте. Хочете позбутися перешкод? Використовувати при побудові бездротового зв’язку зовнішні спрямовані антени.

У нас продаються бездротові маршрутизатори різних брендів (Asus, D-Link, ZyXEL). Кого вибрати – питання риторичне. Кожен має переваги/недоліки. В асортименті будь-якого виробника є успішні і відверто невдалі моделі. Наприклад, точка доступу D-Link має занадто малий радіус дії. Через це немає можливості створити стабільний зв’язок з пристроєм, що знаходяться за звичайною стіною з цегли. А ось у ZyXel точка доступу створювала з’єднання з ноутбуком (Intel Centrino), але швидкість передачі даних була дуже низька. І тільки новий драйвер мережного адаптера допоміг вирішити проблему.

Якщо у вашому офісі багато дорогої техніки, то його обов’язково треба убезпечити. Крім стандартної сигналізації вам потрібно буде встановити металеві решітки на вікна. Дуже якісні металоконструкції на замовлення робить ТОВ «Плазма». Ця компанія вже давно займається виробництвом різноманітних конструкцій з металу і має репутацію надійного бізнес-партнера. Тут вам запропонують взаємовигідні умови співпраці. А конструктори та інженери, які тут працюють, виконають ваше замовлення максимально швидко.