Сьогодні майже кожна сім’я має автотранспорт. Щороку він стає доступнішим, що призводить до появи величезної кількості машин на дорозі. З-за цього збільшується число таких негативних явищ, наприклад, як ДТП. Кожен автолюбитель хоч раз у житті стикається з аварійною ситуацією, навіть якщо він дуже обережний і дотримує всі правила дорожнього руху. Адже існує чимало «розумників», які, забувши про ПДР, постійно потрапляють в аварії. Готуватися до дорожньо-транспортної пригоди необхідно заздалегідь, а не коли воно безпосередньо сталося. Таким чином, ви зрозумієте, як необхідно діяти і які кроки робити. Пам’ятайте, що часом деякі ваші дії можуть спричинити величезні фінансові збитки, а іноді й кримінальну відповідальність.

Потрапивши у ДТП, недосвідчені люди намагаються домовитися з другою стороною про грошове відшкодування завданої шкоди, хоча часом це необачне рішення. Не кожен може правильно оцінити заподіяний фізичний збиток транспорту, життя людей, а також оцінити страховий чи це випадок, чи ні. На дорогах часто з’являються шахраї, які часом підставляють недосвідчених водіїв, виставляючи їх винними в пригоді, а потім вимагають кругленьку суму, погрожуючи статтями і відповідальністю. Людина, що потрапив перший раз в ДТП і не підготовлений до нього, відчуває стрес і легко піддається натиску з іншого боку, що дозволяє шахраям отримати заповітні гроші. Багатьом здається, що це не про них. Так думати не можна, адже сидіти в теплому кріслі вдома, грамотно розмірковуючи, і бачити перед собою вм’ятини на машині розбите скло і розлюченого водія – це дуже різні ситуації.

Правильним рішенням при ДТП буде дзвінок юристу, який здійснює супровід ДТП. В той момент, коли ви не зможете сконцентруватися і зрозуміти, що від вас вимагається, він підкажемо вам, що необхідно зробити при виниклої неприємної ситуації. Пам’ятайте, що ігнорування деяких дій безпосередньо на місці події потягне за собою матеріальну чи іншу відповідальність. Тому супровід ДТП безпосередньо на місці аварії вбереже вас від багатьох неприємностей і наслідків, які можуть виникати із-за помилкової класифікації ситуації. Потім виправити ситуацію може бути дуже складно, а іноді – просто неможливо (якщо ваша думка про те, що ви зробили все правильно і дотримувалися ППД виявиться помилковим, а відповідальність цілком реальною).