Аргентина приваблює туристів чудовими курортами, розташованими на океанському узбережжі, і старовинними містами, які знаходяться в глибині материка. Досить часто наші співвітчизники організують самостійні подорожі в найкращі аргентинські центри туризму, виробляючи бронювання номерів готелів у Буенос-Айресі або в інших містах країни. Нерідко для відпочинку туристи вибирають місто Сан-Сальвадор-де-Жужуй, або просто Сан-Сальвадор. Це місто, яке є столицею провінції Жужуй, розташований в північній частині південноамериканської країни, на місці злиття двох річок: Хиби-Хиби і Ріо-Гранде-де-Жужуй.

Сан-Сальвадор заснований в 1563 році в долині Анд на висоті 1270 метрів, що робить його самим високогірним містом Аргентини серед столиць провінцій. В Сан-Сальвадорі налічується близько 240 тисяч жителів. Зараз це популярний центр туризму, приймає безліч гостей зі всього світу. Туристів приваблює історичний центр, в якому збереглися пам’ятки архітектури XVII-XVIII століть. Найбільший інтерес в Сан-Сальвадорі викликає кафедральний собор, будівництво якого завершилося в 1606 році.

У храмі звертає на себе увагу кафедра єпископа, виконана в бароковому стилі у XVIII столітті. На 12 років пізніше кафедрального собору була побудована невелика базиліка Сан-Франциско. До числа визначних пам’яток Сан-Сальвадора входить і каплиця Санта-Барбара, зведена у XVIII столітті. Вона славиться колекцією картин на релігійні теми. Заслуговує уваги палац, в якому розташована уряд провінції Жужуй – це один з яскравих зразків колоніальної архітектури. В самому центрі Сан-Сальвадора розташований музей історії провінції, який приваблює поціновувачів музейних експозицій.

Сан-Сальвадор оточений мальовничими схилами Анд. Досить часто місто приймає прихильників активного відпочинку, які, познайомившись протягом пари днів з його визначними пам’ятками, йдуть у гори. Довколишні схили приваблюють альпіністів, скелелазів і любителів піших походів. Багато туристів, які приїжджають самостійно у головне місто провінції Жужуй, здійснюють ознайомлювальні екскурсії по даному аргентинському регіону. На території провінції збереглися залишки цивілізації інків, що викликають інтерес у поціновувачів історії, а мальовничі ландшафти Жужуя залучають цінителів природних красот. В 130 кілометрах від Сан-Сальвадора розташований національний парк «Калилегуа», що розкинувся на схилах одноіменної гори, покриті лісами. Гірський рельєф місцевості, лісові масиви забезпечують йому унікальне біорізноманіття.

Самостійні тури в Сан-Сальвадор-де-Жужуй дозволяють познайомитися з національними стравами, характерними для Північної Аргентини. Шанувальників шопінгу, прагнуть з далеких поїздок привезти сувенірну продукцію, зацікавлять міські ринки і сувенірні крамнички. На прилавках тут можна відшукати симпатичні штучки, виготовлені вручну народними майстрами (попитом користуються вироби, виконані місцевими індіанцями).

В Сан-Сальвадорі є аеропорт – сюди протягом дня прибуває кілька рейсів з Буенос-Айреса. При організації самостійної подорожі у цей куточок Аргентини можна здійснити бронювання авіаквитків в Москві дешево, використовуючи вигідну інтернет-систему. Зручні сайти, що дозволяють бронювати недорогі квитки в будь аргентинський місто, легко знайдуть і жителі всіх російських регіонів, що мають доступ до віртуальної мережі.