Стати підприємцем в нашій країні дуже легко – необхідний стартовий капітал і бажання займатися підприємницькою діяльністю. Залишається лише зареєструвати ТОВ або ІП, після чого можна сміливо приступати до роботи. І ось тут виникає серйозна проблема – висока конкуренція, присутня майже у всіх секторах вітчизняної економіки. Що ж потрібно, щоб перемогти в конкурентній боротьбі? Є багато факторів, що дозволяють створити бізнес на багато років – кваліфіковані фахівці, грамотні керівники, активна рекламна кампанія, виробництво якісних товарів/послуг, лояльне ставлення до клієнтів і партнерів. Залишилося об’єднати їх в єдине ціле, щоб економічний і виробничий ефект був максимально позитивним.

Для цього треба використовувати IT-технології. Сьогодні інформаційні технології для бізнесу представлені на ринку у великому асортименті, при цьому є пропозиції для різних цінових сегментів. Це вигідно, оскільки не тільки у крупних корпорацій, але і у малих підприємств з’являється можливість впровадити IT-технології в свій бізнес і поліпшити фінансові показники. Де їх придбати? Дуже хороші програмні продукти пропонує компанія AVTechno, у якої є все, щоб надавати якісні послуги – сертифікований персонал та інноваційні методи роботи. Її діяльність побудована на наступних принципах взаємовигідного співробітництва зі своїми клієнтами:

  • максимальна лояльність до будь-якого замовника;
  • прихильність до дотримання терміну виконання замовлення;
  • орієнтація на якісне виконання своєї роботи;
  • надійність створюваних IT-проектів завжди на першому місці;
  • на всіх етапах надаються грамотні консультації з усіх питань.

Що може запропонувати AVTechno? Наприклад, відмінну електронну пошту, яка має величезні функціональні можливості, сумісні з популярним «Microsoft Office». З її допомогою можна створити безпроблемну і оперативну поштову систему, здатну об’єднати в єдине ціле всі наявні виробничі та офісні структури. Більш детальну інформацію по даній послузі дивіться на сайті https://avtechno.ru/. Це буде цікаво бізнесменам, які працюють у банківському секторі, торгівлі, аудит, фінанси.

Ще є унікальні пропозиції для бухгалтерії, працюючої ПО від фірми «1С»; для внутрішнього корпоративного web-порталу, де співробітники зможуть отримувати доступ до необхідної інформації і створювати на її основі звіти; для впровадження SP-технології, що дозволяє організувати на підприємстві спільний доступ до документації та колективну роботу над нею. А в тому випадку, коли підприємець з якихось причин не хоче утримувати окремий відділ, що займається інформаційними технологіями, то йому доступний IT-аутсорсинг. Він просто передає функції обслуговування, підтримки і модернізації своєї ІТ-інфраструктури фахівцям з AVTechno, які мають величезний досвід в цій справі.