Якщо ви хочете, щоб ваші працівники добре працювали, приносячи дохід бізнесу, то обов’язково створити їм комфортні умови для щоденної трудової діяльності. Завдяки цьому вони стануть демонструвати максимально високу продуктивність праці, збільшуючи, таким чином, випуск якісної продукції або надаючи хороші послуги своїм клієнтам. Забезпечити комфорт досить просто – особливо в офісі. Необхідно зробити відмінний ремонт, завезти затишні меблі, надати кожному співробітнику сучасну офісну техніку і, звичайно ж, забезпечити регулярне кондиціонування приміщення.

У нашій країні існують спеціальні гігієнічні стандарти, так що нічого придумувати не потрібно. Головне – дотримуватися тих норм, які встановлені державою. Вони наступні: відсутність мінерально-органічних частинок; температурний режим – не вище 25оС; показник вологості – 55% максимум; наявність кисню – до 21%; частка вуглекислого газу – до 0,3%; рух потоків повітря – не більше 0,15 м/с. Якщо дотримуватися цих параметрів, то ваші співробітники будуть відчувати себе добре і не почнуть хворіти. Але як їх досягти? Забезпечувати правильне вентилювання офісних приміщень допомагає компанія «ClimatBud». Вона не перший рік надає такі послуги, має в своєму штаті справжніх професіоналів, здатна виконати складні замовлення, починаючи від монтажу і закінчуючи сервісним ремонтом. На https://climatbud.com.ua/catalog/ventilyatsiya.html можна замовити вентиляцію і кондиціонування офісу за цілком конкурентній вартості. Є можливість вибрати обладнання від кращих брендів (Aerostar, Remak, Systemair).

Найголовніша перевага «ClimatBud» – повний цикл послуг. Її співробітники складуть проектну документацію, підберуть необхідний тип обладнання, проведуть його монтаж, здійснять пусконалагоджувальні роботи і нададуть повне гарантійне обслуговування. Все це робиться швидко і якісно, так що сміливо починайте взаємовигідне співробітництво.

Що ще треба знати про офісну вентиляцію? До неї пред’являються наступні вимоги:

  • наявність спеціального паспорта, що підтверджує її якість;
  • повна відповідність всім нормам і стандартам, встановленим законодавством;
  • продуктивність повинна розраховуватися, виходячи з кількості співробітників, які працюють в офісному приміщенні, і середньостатистичного числа відвідувачів;
  • на її ефективність впливає наявність обладнання, що виділяє тепло і запахи.

Створивши надійну систему вентиляції, ви отримаєте такі важливі переваги: прийнятний температурний режим у приміщенні, комфортний рівень вологості, швидкий повітрообмін, відсутність пилу, нормалізація мікрокліматичних показників. Додатково до всього цього вийде економія на опалення в зимовий період та на виплату за листками непрацездатності, так як співробітники перестануть хворіти, а їх працездатність стане вище.