Всесвітня електронна мережа стала настільки звичною справою, що молодші покоління не розуміє, як ми могли існувати без Інтернету. Тут є все, що душі завгодно. Господарочка без праці знайде нові рецепти, а мандрівник забронює готелі на острові Іскья або готелі Праги. Але з недавніх часів став доступний ще один цікавий аспект – заробіток в Інтернеті. Завжди буває прикро, коли бачиш, що «дорослий бовдур» годинами просиджує у всякого роду «общалках» з порожньою балаканиною. Адже цей час можна було б витратити на можливість заробити. Насправді в Інтернеті є реальна можливість заробітку. Тому, якщо ви тільки починаєте робити такі спроби, пропонуємо вашій увазі кілька практичних рад, де і як шукати роботу.

Отже, перш за все, загостримо вашу увагу на те, що в Інтернеті «море» всяких «завлекалочек» з пропозиціями швидкого і надзвичайного заробітку. Ваше головне завдання навчитися відрізняти, на що варто звертати увагу, а на що – не варто. Відразу і назавжди настійно рекомендуємо не звертати уваги на пропозиції моментального збагачення. Перше правило заробітку в мережі – «без праці не виймеш рибку зі ставка». Зрозумійте, що заробіток в мережі — це така ж робота, як і будь-яка інша, і їй необхідно приділяти час. Друге правило – якщо ви вирішили заробляти в Інтернеті, то не смійте опускати руки при першій же невдачі. Ви повинні повірити в себе і в те, що у вас все вийде. Буде важко, але лише в перший час. «Терпіння і труд все перетруть» – гарна приказка в цьому випадку.

Третє правило – не беріться за те, чого мало чого розумієте. Складні методи заробітку – це теж поки не ваша справа. Якщо ви не біржовий маклер зі стажем або досвідчений економіст-аналітик, то ми порадимо вам почати заробляти на біржах, які займаються рерайтинг або копірайтингом. З їх допомогою ви зможете скласти свій перший справжній капітал. Та й набутий досвід допоможе вам зорієнтуватися в подальшій діяльності. Наприклад, якщо ви володієте будь-яким готелем або будиночком на березі моря, то можна створити туристичний сайт, який буде привертати увагу відвідувачів. Ваше завдання писати тексти про визначні пам’ятки міст, країн, про всесвітньо відомі готелі, наприклад, про Twin Sands Resort & Spa, але і, зрозуміло, про свій заклад. Четверте правило – навчитеся практично застосовувати отримані теоретично знання. П’яте правило — як тільки ви навчилися заробляти на малому (рерайт, копірайт), сміливо ставте перед собою нову мету. Ретельно опрацюйте алгоритм дій і рухайтеся до його реалізації. Удачі!