Ви дорожите своїм автомобілем? Тоді купуйте йому тільки якісні автотовари – завдяки цьому ви будите завжди підтримувати свою машину у відмінному стані. Так що якщо вам, наприклад, потрібні хороші спойлери, хром-пакети або бризковики, то сміливо звертайтеся в інтернет-магазині «PrimeAuto». Тут є широкий вибір автопродукції від провідних світових виробників. Загалом, переходите на сайт http://автоаксессуары.primeauto.com.ua/ і робіть замовлення. А сьогодні ми поговоримо про один цікавий автомобільному рейтингу. Основними факторами, якими керуються люди при виборі автомобіля, є його ціна, надійність та економічність. Як правило, дешевий автомобіль є менш надійним і економічним, хоча і дорога машина не обов’язково буде еталоном. Експерти спробували з’ясувати, які ж автомобілі сьогодні є найбільш надійними і найбільш економними. Американська компанія «CarMD», основною спеціалізацією якої є діагностичне обладнання для автомобілів, провела дослідження, метою якого було визначити найбільш надійні автомобільні марки останнього десятиліття. Рейтинг базується на співвідношенні частоти появи несправностей і популярність тієї або іншої моделі автомобіля.

Лідерами рейтингу є японські автомобілебудівники. На першому місці компанія «Toyota» – автомобілі саме цієї марки на сьогодні є найбільш надійними у світі. На другому місці по надійності знаходиться компанія «Hyundai». Відзначимо, що автомобілі саме цієї марки були найпопулярнішими серед українців минулого року. Замикає трійку лідерів німецький концерн «BMW». Причому вартість ремонту баварських автомобілів буде дорожче, ніж у конкурентів, які займають перші місця рейтингу. Якщо ж говорити про надійність окремих агрегатів, зокрема двигунів, то за рейтингом бюро «Warranty Direct» у першу трійку потрапляє все та ж «Toyota», яка поступається тільки двигунів «Honda» і, як не дивно, випереджає «Mercedes». Аутсайдерами рейтингу надійності двигунів стали німецькі виробники «Audi», «BMW» та «Volkswagen». Говорячи про економічні автомобілях, то безсумнівними лідерами тут є гібриди, зокрема «Honda Insight» і «Toyota Prius». Однак дані моделі є не особливо популярними в Україні, тому ми вирішили зупинитися на моделях, які зустрічаються на наших дорогах значно частіше.

Так, найекономічнішими на сьогоднішній день є французькі близнюки: «Citroen C1» і «Peugeot 107», які витрачають всього 4,6 літра палива на 100 кілометрів. Причому ці дані стосуються змішаного циклу і цілком ймовірно, що на трасі з хорошим покриттям витрата палива цими автомобілями буде ще менше. У рейтингу найбільш економних автомобілів також потрапляють «Volkswagen Golf Plus 1.9 TDi» і «Hyundai Getz», які споживають по 5,4 і 5,5 літра на 100 кілометрів відповідно. Як не дивно, але найнадійніші в світі автомобілі «Toyota» не є найбільш економічними і вже точно не найдешевшими. Тому вибір нового автомобіля серед десятків схожих моделей є складним, а знайти компроміс за ціною, надійності і економічності важко.

Нові прилади для вимірювання електричних параметрів від testo

Компанія Testo, визнаний лідер в області вимірювальних технологій для вентиляції та кондиціонування, розширила свій асортимент і вийшла на міжнародний ринок з інноваційною лінійкою приладів для вимірювань електричних параметрів. Більш докладну інформацію Ви знайдете за посиланням сайт.

Результатом інтенсивних досліджень експертів testo із застосуванням останніх розробок в приладобудуванні стала серія принципово нових рішень-приладів testo для вимірювання електричних параметрів. Випуском даної лінійки бренд не тільки розширив цільову аудиторію, але і відкрив нову еру вимірювальних рішень в цій сфері. Інтелектуальні вимірювальні прилади testo для електричних параметрів дозволять користувачам виконувати щоденну роботу простіше, безпечніше і ефективніше.

Мета: зробити робочий процес простіше і ефективніше

Ринок вимірювального обладнання сьогодні пропонує безліч рішень для різних електричних параметрів. З цієї причини завданням Testo було не просто розробити чергові вимірювальні прилади, а забезпечити користувачів реальною додатковою перевагою.

Прилади testo для вимірювання електричних параметрів прості і зручні у використанні, крім того, дозволяють заощадити Ваш час, за рахунок оптимізації процесу вимірювань, гарантують найвищий рівень безпеки і підходять для вирішення багатьох завдань.

5 типів приладів для основних електровимірювань

Нова лінійка testo включає в себе 5 типів приладів, призначених для виконання необхідних вимірювань при роботі з електричним обладнанням і системами.

У неї входить цифровий мультиметр, струмовимірювальні кліщі і тестер напруги, виконані в трьох модифікаціях, дві моделі тестера струму/напруги і безконтактний детектор напруги з фільтром високочастотних перешкод. Головною відмінною особливістю мультиметрів testo є інноваційний механізм автоматичного вибору режиму вимірювання і функціональні кнопки замість стандартного поворотного перемикача.

Унікальна конструкція струмовимірювальних кліщів дозволяє захоплювати кабель навіть у вузьких розподільних щитках. Тестери струму / напруги, відповідають самим останнім вимогам міжнародних стандартів для електровимірювальних приладів, і також, як мультиметри, автоматично вибирають необхідні параметри, тим самим запобігаючи ризики, пов’язані з вибором некоректних налаштувань.

Доповнює лінійку тестер напруги, забезпечений повністю світлодіодним дисплеєм, що дозволяє коректно зчитувати показання під будь-яким кутом огляду.

Нова серія приладів testo для вимірювання електричних параметрів доповнює широкий асортимент продукції testo, забезпечуючи фахівців з обслуговування систем вентиляції та кондиціонування повним спектром вимірювального обладнання для ефективного вирішення більшої частини завдань, що виникають на об’єктах.