Кожен вид діяльності, в тому числі і відкриття/ведення бізнесу, має свої нюанси. В даному випадку мова буде йти про створення своєї справи за кордоном. Одна з країн, у якої є всі умови для ефективної роботи вашого майбутнього підприємства – Словаччина. Тут спостерігається стабільне зростання економіки, а інвестори активно вкладають сюди свій фінансовий капітал. У статті ми зупинимося на основних нюанси, завдяки яким вам буде простіше відкрити фірму в Словаччині. Це питання, що стосуються безпосередньо бізнесу та життя в країні. Наприклад, вам потрібно буде вчасно подбати про заміну посвідчення водія на словацьке. Якщо вам потрібен професійний рада в будь-яких питаннях імміграції в Словаччину, то краще звернутися до представників Allfirma. А ми постараємося коротко і чітко розібратися в основних питаннях відкриття власної справи в одній з європейських країн.

Нюанси відкриття фірми

Які документи потрібно подавати? Вам заздалегідь потрібно визначитися, яка саме організаційно-правова форма підійде для вашого підприємства. Від цього і буде залежати перелік документів, які потрібні для реєстрації власного бізнесу. У будь-якому випадку, кожна фірма в Словаччині повинна мати рахунок в банківській установі. Потрібно продумати назву фірми, чітко з’ясувати, якими видами діяльності вона буде займатися. Також потрібен юридична адреса підприємства. Якщо створюється SRO, потрібно визначитися з розміром статутного капіталу. Вам потрібно заплатити державне мито, завірити документи вашої фірми нотаріально та зареєструвати її в державних органах.

Обов’язково потрібно буде отримати виписку, яку видає Торговий реєстр, а також Відомство підприємців. Вам потрібно буде вносити зміни в Торговому реєстрі, якщо надалі ви будете міняти назву підприємства, його юридичну адресу або види діяльності. Не забудьте про заміну посвідчення водія на словацьке, якщо залишаєтеся в країні надовго. Скільки часу займає процедура відкриття фірми в Словаччині? Орієнтуйтеся, що сам процес може зайняти близько місяця. Якщо всі документи будуть підготовлені вчасно, то реєстрація вашого бізнесу пройде максимально швидко.

Коли можна подавати документи на ВНП в Словаччині? Великий плюс відкриття підприємства саме в цій країні – можливість претендувати на вид на проживання відразу після реєстрації вашої фірми. У деяких країнах потрібно чекати близько року, щоб претендувати на ВНП. Що стосується Словаччини, то тут немає такої суворої системи. Інші нюанси. Якщо збираєтеся залишатися жити в країні, знадобиться заміна водійських прав на словацькі. Враховуйте: спочатку, особливо при подачі документів в державні органи, ви можете скористатися послугами перекладача. Надалі не складе труднощів вивчити мову.