Був у нашій недавній історії період, коли за валютообмінні операції людині загрожувала кримінальна відповідальність. На щастя, ці часи вже давно минули, завдяки чому кожен з нас має шанс абсолютно легально здійснити обмін будь-яких валют в рамках чинного законодавства. І цією можливістю користується практично все населення, починаючи від студентів і закінчуючи пенсіонерами. Хтось, наприклад, хоче купити євро для поїздки на різдвяні канікули в Париж, комусь потрібні польські злоті, щоб відправити дитину на навчання до Варшави, а є і ті, хто купує долари в надії зберегти свої заощадження від інфляційного тиску та знецінення національних фінансів. Загалом, щодня в Україні на валютному ринку здійснюється безліч угод з купівлі-продажу EUR, USD, RUB, GBP, PLN. Особливо зросли обсяги в останні роки, коли мільйони людей стали виїжджати за кордон на заробітки. Саме вони надсилають своїм сім’ям багатомільярдні суми, які в різних напрямках постійно змінюються в банках і обмінниках.

Але треба чітко розуміти, що у фінансовому секторі, де величезні грошові потоки «перетікають з одних рук в інші, обов’язково присутні різні аферисти, які намагаються обдурити довірливих людей. Саме тому будьте гранично обережні при обміні валют. Співпрацюйте лише з тими обмінними пунктами, у яких є надійна репутація. Якщо плануєте на вигідних умовах придбати рублі або продати британські фунти, то рекомендуємо звернутися в обмінник на проспекті Дмитра Яворницького-88. На його сайті http://obmen.dp.ua опублікована карта, підказує швидкий до нього маршрут.

Чому рекомендується міняти валюту лише тут? У цього обмінного пункту є багато переваг перед своїми конкурентами (в тому числі і перед банківськими організаціями). По-перше, тут абсолютно безпечно здійснювати валютообмінні операції. Про це достовірно свідчать численні позитивні відгуки задоволених клієнтів, а також тривалий термін діяльності на українському валютному ринку. У складні кризові періоди, коли стабільною роботою не могли похвалитися навіть державні банки, сервіс obmen.dp.ua сумлінно виконував свої зобов’язання перед людьми, без проблем змінюючи їх гроші. По-друге, вам запропонують максимально привабливі курси обміну. При цьому вони реальні, тобто людина має можливість без обмежень здати або придбати валюту. І з нього не візьмуть прихованих комісій або додаткових платежів, здорожують обмін.

Але якщо говорити про головне достоїнство сервісу obmen.dp.ua, то це, звичайно ж – можливість оформити заявку на проведення валютообмінної операції в режимі «онлайн». Така опція є максимально зручною, адже з її допомогою економиться час і гроші. Людина позбувається від необхідності їздити по Дніпру і моніторити валютні котирування. Йому достатньо зайти на сайт обмінника, вибрати валюту і створити заявку. Все – тепер залишається приїхати за вказаною адресою, здійснити оплату і отримати замовлену суму. А в тому випадку, коли ви постійно маєте потребу в купівлі-продажу валюти, то можете підписатися на отримання щоденних даних про зміни валютних курсів (будуть приходити на E-mail).