Все більшу популярність на Уралі набирає інтернет-торгівля. Тут вже створено велику кількість торговельних майданчиків, однак найбільш популярною з них є торгова майданчик з продажу і придбання товарів і послуг 2B2C.ru. Як підтвердження вищесказаного ознайомтеся з наступними статистичними даними по 2B2C.ru – близько ста тисяч великих і невеликих компаній займаються тут успішною роботою (торгівлею та наданням різних послуг), а мільйони користувачів знаходять на цій торговельній площадці потрібні і цікаві їм товари. Чим же так приваблива торгова майданчик 2B2C.ru для користувачів, які щодня заходять сюди з метою набуття необхідного їм товару, і для клієнтів, які прагнуть розмістити свої інтернет-магазини виключно на 2B2C.ru? Відповідь на це питання дуже простий. На 2B2C.ru для кожної компанії створені максимально привабливі умови по безкоштовному створення свого власного сайту.

За допомогою інтуїтивно зрозумілого інтерфейсу клієнту не складе великої праці самостійно розмістити свої товари і послуги на сайті, а також вказати про них більш детальну інформацію. Це дозволить покупцям на місці ознайомитися з цікавлячими їх товарами і послугами. Більш того, безпосередньо на створеному вами сайті (у розділі «Каталог») буде розміщена докладна інформація про вашу компанію, що дозволить покупцям краще вивчити її основні види діяльності та не помилитися із замовленням.

Для того, щоб покупці змогли без проблем знайти саме ваш товар на неосяжних просторах мережі Інтернет, на торговому майданчику розроблена можливість індексації вашого сайту більшістю найбільших пошукових систем. Тому увагу потенційних покупців до вашого товару буде залучено не тільки з допомогою 2B2C.ru, але і за допомогою таких пошукових систем, як Yandex і Google. Для цього на 2B2C.ru створено цілий штат досвідчених фахівців, які працюють над тим, щоб всі товари і послуги, які були розміщені на вашому інтернет-магазині, видавалися в пошукових системах. Крім того, фахівцями 2B2C.ru була розроблена система оповіщення про які з’явилися на вашому сайті замовленнях.

Таким чином, ви завжди будете проінформовані про те, що на вашому інтернет-магазині зроблено замовлення, і у вас буде можливість оперативно його оформити. А це, в свою чергу, дуже позитивно позначиться на лояльності покупців. Що стосується тарифів, то в цьому випадку портал 2B2C.ru пропонує достатньо гнучкі тарифні плани (від 1400 рублів на місяць). А тарифний план «за результат» дає можливість оплати виходячи з числа реальних заявок.